2737
2739
عزیزمن وقتی ب طرف میگی برو بیرون خانوم محترم باید دور مریض خلوت باشه بت میتوپن وقتی میگی خانوم ی همر ...

حق با شماست.ولی اینم در نظر بگیریم که لحن گفتار پرستار خیییلی مهمه.شاید تذکر پرستار بجا و منطقی باشه ولی لحن گفتارش طوریه که بیمار یا همراهشو میرنجونه...

یادمه یبار یه همراه مریض با مشت کوبید توچشم یه پرستار وشیشه های اوررانس هم آورد پایین چون مریضشون تو ...

تو بیمارستان ما که گروگانگیری هم شد طرف با چاقو پرستارو تو یه اتاق زندانی کرد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طرحم بیمارستان دولتی بودم بااینکه مجرد بودم وقتی میرفتم خونه اعصاب هیچکسو نداشتم ازبس توشیفت باید ...

دقیقا همینه منکه اصلا زندگیه زناشوییم داره ازهم میپاشه ازبس فشار جسمی و روحی روی منه بخصوص اینکه بایه بچه ده ماهه شوهرمم همراه نیست بامن فکر کن صبح تا غروب کارخونه و بچه شبم بیمارستان کلا با ۳-۴ساعت خواب در شبانه روز  بااین حال یاد ندارم باکسی درگیر شده باشم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
تو بیمارستان ما که گروگانگیری هم شد طرف با چاقو پرستارو تو یه اتاق زندانی کرد

من پرستارنیستم پیراپزشکی هستم منم تهدید کردن پاتو ازبیمارستان گذاشتی بیرون با چاقو شکمتو سفره میکنم😂 بیچاره همکارم جرات نداشت بره دم در بچشو تحویل بگیره

2728