2726
عنوان

اونايي كه كاشت ناخن كردن بيان💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 27 پست

البته بستگی داره پیش کی بری

من سری اول رفتم جای یک آشنا هم ۳ ساعت طول کشید و هم اینکه به هفته نکشید ناخن ها افتادن

اینسری رفتم جا کسی دیگه کلا یک ساعت طول کشید الان بیشتر از یک ماه هنوز نرفتم ترمیم،خیلی کارش خوب بود

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
البته بستگی داره پیش کی بری من سری اول رفتم جای یک آشنا هم ۳ ساعت طول کشید و هم اینکه به هفته نکشید ...

قيمت كار خوب حدودا چقده؟؟من تا٣٠٠ميتونم هزينه كنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه درد اصلا نداره من شاید بیشتر از هشت ساله دارم چون مواده ناخن کارم خوبه هیچ وقت مشکلی برام پیش نیو ...

اهان

خيلي ممنونم عشقم

ببخشيد ميپرسم همش

تميز كردن اصلا درد نداره يعني؟نميسوزه دور ناخن؟بعد اينكه بيفته ناخن دوباره مثل اول ميشه؟من وقت گرفتم فردا

2728
اهان خيلي ممنونم عشقم ببخشيد ميپرسم همش تميز كردن اصلا درد نداره يعني؟نميسوزه دور ناخن؟بعد اينكه ...

اصلا درد نداره نگران نباش به هیچ عنوان هم نمیسوزه . فقط ریمو بکنی یا بیافته یکم ناخنهات نازکترن به خاطر سوهان . جدید که بلند بشه عین قبل میشه

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

اون گوشتی که تو میگی پوست مرده س 😑

دقیقا مث ناخن مصنوعیه فقط روش مواد میزارن که به راحتی جدانشه همین.

ولی من وقتی ریمو کردم ناخنای خودم بد درد میکردن تا ۱ماه الانم یجوری شده روش بالاپایین زیاد دارن😫یعنی سطح ناخنام صااف نیست

بهترین چیز درباره من تویی..♡
اون گوشتی که تو میگی پوست مرده س 😑 دقیقا مث ناخن مصنوعیه فقط روش مواد میزارن که به راحتی جدانشه هم ...

جدا؟

فك كنم سه چهار ماهه خوب بشن ناخنات تا ناخن جديد رشد كنه

اوهوم.الان دیگه درد ندارن ولی پستی بلندی تا دلت بخواد مخصوصا شصتام

من ناخناي خودم خيلي محكم و بلندو قشنگن

ب نظرت خراب ميشن ديگه؟؟البته فردا وقت دارم بره كاشت