2733
2734
چجوری کم کردی منم ۸۶ کیلوام قد ۱۶۴ چیکار کردی بجز حلقه زدن با صنت کوچیک نشد؟

دوستان ببینین من خودم بخاطر سقطهای مکرر و داروهای عجیب وزنم از 56به  93 رسید  خیلی رژیم و دمنوش اینا خوردم ولی نشد تا اینکه گفتن طب سنتی بهترین راهه با یه کارشناس رژیم درمانی اشنا شدم کمکم کرد با همین چیزهایی ک تو خونه هممون هست چربیسوز درست میکنه مث هل مث زنجبیل مث میخک .تو شش ماه وزنم کم شد البته تیرویید داشتم مقاومت میکرد .ولی کسی ک مشکلی نداره راحت میتونه استفاده کنه برنامه غذایی هم بهم داد مثلا بهم گفت چه نوع نونی بخورم سالادای مختلف روش چ پودرایی بریزم ک چربیسوز بشه .همه اینارو هم براساس مزاجم بهم داد من خوندم جایی تا مزاج متعادل نشه وزن برگشت میکنه .قبلا تو همین تاپیکا دنبال راه بودم یه خانوم بهم معرفی کرد البته یه ایدی دیگه داشتم که پسوردش پیدا نکردم.کمک خاستین بگین ایدیشون نمیزارم که نگن یه نوع روش تبلیغه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من دمنوش خوردم جواب نگرفتم ولی  ...

من از شرکت بهین دارو قرص لاغری گرفت خدایی راضی بودم محصولاتشون همه اصل و اورجینال هستند قبلا از جای دیگه قرص لاغری گرفتم اصلا جواب دهی نداشت ولی از بهین دارو قرص گرفتم توی یک دوره 12 کیلو وزن کم کردم قرصهای لاغری معروف داره اگر خواستید بهین دارو را به فارسی سرچ کنید اینم ادرس سایتشون

https://www.behindaruuu.com  اینم شمارش 

09120304263

09197142162   به همجا هم ارسال داره  من ازشون قرص جی سی گرفتم محصولات شون خیلی متنوع هستش پیشنهاد میکنم برید داخل سایتشون ببینید

2731