2726
عنوان

ینی بعضی وقتا از هرچی هم جنسمه متنفر میشم ...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 54 پست
ی دختری تو اینستا شوهرم بش پیام میداد گفت زن دارم بلاک کرد پیجشو عوض کرد باز پیج جدیدش اومده پیام‌ند ...

ع

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این شعر درباره جدایی و رفتن و تموم شدن رابطه‌ست، مگه میشه همینجوری واسه کسی که نمیشناسه بفرسته آدم! شاید جای دیگه بلاکش کرده دختره اینجا فرستاده! اگرم واقعا همینجوری بدون این که با هم تو رابطه باشن اینو فرستاده که پس دختره دیوونس! به دوستت بگو خودشو ناراحت نکنه!😉

نمونه ای از چند همسری🤕👩🏻‍🦳👩🏻‍🦱👩🏼‍🦰👱🏻‍♀️👧🏻

😂

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
2728
این شعر درباره جدایی و رفتن و تموم شدن رابطه‌ست، مگه میشه همینجوری واسه کسی که نمیشناسه بفرسته آدم! ...

اخه شوهرش اینستا نداره کلا فقط واسه کارش اینستا میخواست اونم دوستم زده هرکیم آیدی میخواد شوهرش میگه تو براش بفرست من بلد نیستم 

اخه شوهرش اینستا نداره کلا فقط واسه کارش اینستا میخواست اونم دوستم زده هرکیم آیدی میخواد شوهرش میگه ...

همین مردا اب زیر کاهن 😂😂😂اونو داده دستش باهاش سرگرم شه بره چند همسری ارائه بده ب جامعه لنگ نمونه

همین مردا اب زیر کاهن 😂😂😂اونو داده دستش باهاش سرگرم شه بره چند همسری ارائه بده ب جامعه لنگ نمونه

😂🤣😂

اخه شوهرش اینستا نداره کلا فقط واسه کارش اینستا میخواست اونم دوستم زده هرکیم آیدی میخواد شوهرش میگه ...

گفتم که شاید مثلا تو تل بلاک کرده اینجا گذاشته! اگرم نه که پس خل وضعه دختره چون اصلا معنی نمیده اینجوری این شعر و این حرفا! شایدم اشتباه فرستاده یا اشتباه گرفته!

گفتم که شاید مثلا تو تل بلاک کرده اینجا گذاشته! اگرم نه که پس خل وضعه دختره چون اصلا معنی نمیده اینج ...

چمیدونم والا