2737
2734
عنوان

فاميلمون همه فهميدن باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 41 پست

من مطلقا درک نمیکنم چرا نمیگید حاملگی رو. خدای نکرده اگر مشکلی بود و سقط شد خوب میگید سقط شد دیگه. من بیبی چکم منفی بود رفتم ازمایش مثبت شد عصرش به مامانم گفتم شبش به کل خانواده شوهر فرداش به تمام همکارهام. فقط لطفا اگر پنهان کردید و کسی فهمید دروغ نگید. عمه من تا 6 ماهگی نگفت مامانم بهش گفت حامله ای گفت نه پریودم هنوز شوخی جدی به روش میاریم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مثلا ک چی اگ قرار باش بیافته یا قلب تشکیل نشه ب فهمیدن بقیه یا نفهمیدنشون ربطی نداره دختر خالم ی ...

باباشمادیگه کی هستین

رفتین حساب کردین دیدین دخترخالت 2ماه بوده به شماخبرداده حامله اس؟؟؟

خیلی هم زودخبرداده بهتون

2728
من مطلقا درک نمیکنم چرا نمیگید حاملگی رو. خدای نکرده اگر مشکلی بود و سقط شد خوب میگید سقط شد دیگه. م ...

چون تا تایید ضربان قلب اسمش رو اصلا حاملگی نمیشه گذاشت

وقتی تایید نشده چرا ادم باید بگه؟

چون تا تایید ضربان قلب اسمش رو اصلا حاملگی نمیشه گذاشت وقتی تایید نشده چرا ادم باید بگه؟

ضربان قلب قبول. ولی بعضی ها تا 4 ماهگی و 6 ماهگی نمیگن. خواهر شوهر من حامله بود تا 6 ماهگیی نگفت به مامانش گفتم فلانی حامله است؟ گفت نه. گفتم آخه شکمش بزرگ شده. گفت نمیدونم شایدم باشه من نمیپرسم از دخترام. 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
عزیزم چرا اینقدر پرخاشگری میکنی برای این میگن یکم دیرتر به بقیه بگید که اگه مشکلی پیش اومد نخواید به ...

ن عزیزم پرخاشگری نمیکنم 😊اینکار دختر خالم هروقت یادم میافته اعصابم خرد میشه اخه خودش و مامانش اخر حرفن یعنی دست تو دماغت کنی میگن ال بل بعد کارای خودشو نو خیلی خیلی قبول دارن

ممنون عزیزم

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘
2738
باباشمادیگه کی هستین رفتین حساب کردین دیدین دخترخالت 2ماه بوده به شماخبرداده حامله اس؟؟؟ خیلی هم ز ...

حساب کتاب انچنانی نمیخواد فیثاغورث نیس ک عزیزم اینو میگم ک فک میکنه اگ تشکیل نشه یا سقط بشه همه خوشحال میشن ادمی ک دلش خبیثه همه رو مث خودش میدونه

ربطی به فهمیدن نفهمیدن بقیه نداره شما تجربه نکردی امیدوارم هیچ وقت نکنی، اگه خدای نکرده اتفاقی بیاف ...

من عادت دارم چیزی ک خوشحالم میکنه از ته دلم شادم همه رو شریک کنم الانم هرکی میگ زیاد کار میکنه یا ختم پدربزرگم پرسیدن میگن تو حامله ای اخه گفتم خب ک چی گفتن اخه کار میکنی گفتم از لحظه ای تشکیلش تا شکل مرگش خدا نوشته ب کار و استراحت من ربطی نداره هرکی گفت همینو گفتم دیگ چیزی نگفتن