2726
عنوان

مراسم خشك كردن گوجه در روستا + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 3936 بازدید | 40 پست
😁 من هميشه زود ميزارم🤓

مرسی مامالی جان💋

بعضی وقتا کاملا شوخی جواب تاپیک میدم بعضی وقتا کاملا جدی... همینه که هست😌😌 عاقا من عاشق اسکرین شاتم؛ هرجا دیدید صدام کنید😍
قبلا به قصد خرید ظرف مسی و چاقو زیاد رفتم حالا اینا هم به اطلاعاتم اضافه شده ممنون دوست گلم

خواهش عزيزم

چاقو و مس هاش كه حرف ندارن

اما بازار خوراكياش هم خيلي ديدني و جالبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مثلا تو خورش قيمه من البته هم رب ميزنم هم از اين ميزنم تو مايه گوشتي غذاهايي كه با چرخكرده درست مي ...

سلام 

چه جالب من شمالی ام اصولا گوجه رو رب درست میکنن هیچوقت پودر گوجه استفاده نکردم باید خیلی خوشمزه وسالمتر از رب بازاری باشه.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
سلام  چه جالب من شمالی ام اصولا گوجه رو رب درست میکنن هیچوقت پودر گوجه استفاده نکردم باید خیلی ...

سلام دوستم

عزيزم ما هم رب درست ميكنيم ، از اين به عنوان ادويه و طعم دهنده استفاده ميكنيم و اينكه باهاش سس قرمز درست ميكنيم😋

بله عزيزم سالم و خوشمزه است

شمالي ها كه خودشون خيلي خوردني هاي خوشمزه درست ميكنن😍😍😍

سلام دوستم عزيزم ما هم رب درست ميكنيم ، از اين به عنوان ادويه و طعم دهنده استفاده ميكنيم و اينكه با ...

لطف دارین گلم.بله شاید یکی از علتهایی که ندیدم کسی درست کنه رطوبت هوا باشه که نمیشد خشک کرد.الان دیگه به لطف میوه خشک کن واین وسایل فکر کنم انجام بدن ولی من ندیده بودم.

تو اولین فرصت تهیه میکنم ببینم مزش چطوره.ممنونم عزیزم 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

دوستان عزیز پیشنهاد میکنم با پودر گوجه پاپکورن یا همون پوفیلا درست کنید معرکه است😋😋

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤