2733
2739
عنوان

ویروسی که نابودمون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 24 پست
الان چهار پنج روزی هس  حالا ما بزرگیم تحمل میکنیم ولی بچه های کوچیک گناه دارن

آره دلم برا بچه کبابه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

بهترین کار برای دفع ویروس از بدن مصرف مایعات فراوونه

آب سیب تب رو پایبن میاره و تقویت کننده بدن هم هست و همینطور آب هویج هم خوبه براتون

برای گلودرد بهتره هر روز صبح ناشتا و شب موقع خواب آب نمک غلیظ همراه سرکه غرغره کنید

شلغم رو ورقه ورقه کنید و لابه لاشون عسل بریزید و کمی آب اضافه کنید در یک ظرف دردار روی شعله کم حدود یکی دو ساعت بپزید و میل کنید

برای سرفه هم بخور پونه آویشن بابونه پنیرک و ..عالیه هر شب بخور کنید  و بخوابید

در طول روز مخلوط آب گرم و عسل و لیموترش تازه میل کنید

قبل از خواب کمی نشاسته گل (گندم)توی آب سرد کمی حل کنید و با آب گرم و عسل مخلوط کنید

برای بزرگترا جوشونده های گل گاوزبون یا پونه آویشن یا بابونه و پنیرک و ...هم خوبه مخصوصا گل گاوزبون البته به شرطی که فشار خون نداشته باشند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پارسال همین موقع ها گرفتم. بابام، دخترم، مامانم، شوهرم و پدر شوهرم درگیر شدن. یه پدری ازمون درومد که نگو. هر کدوم یه ماه مریض بودیم. سرفه های وحشتناک که دخترمو نابود کرد. خدا کنه زودتر خوب بشین

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

منم  ده روزه بهش دچارم خیلی هم ضعف و بیحالی دارم..همه راهم رفتم..بعد یک هفته که فکر کردم دارم خوب میشم یهو دوباره تب کردم.. اصلا از بدن بیرون نمیخاد بیاد...الانم با سرگیجه و ضعف دارم تایپ میکنم...خستم کرده😔😥😥

2731

خودمم قشنگ یادمه یه خانمی تو ماشین پشت سرم نشسته بود و به شدت سرفه می کرد. من جلو دهان و بینیم رو گرفتم ولی سه چهار روز بعد مریض شدم و تو خانواده پخش کردم. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
منم  ده روزه بهش دچارم خیلی هم ضعف و بیحالی دارم..همه راهم رفتم..بعد یک هفته که فکر کردم دارم خ ...

ببخشید خانم شما چه علائمی داشتین از این ویروس لعنتی؟

یارب نظر تو برنگردد
2738
ببخشید خانم شما چه علائمی داشتین از این ویروس لعنتی؟

حقیقتش یه ویروسی بود که با استخوان درد شدید در ناحیه پا و کمر همراه بود....دکتر نرفتم ولی دوستامم همینجور شده بودن...خودم خوب شدم😉 با مراقبت شدید و پرهیز غذایی شدید😑

برو دکتر سرم ب کمپلکس و ویتامین سی با آنتی بیوتیک براتون بنویسه در عرض یک ساعت خوب میشید 

این دکترا هیچی حالیشون نیست تا بهشون نگی چی میخوای یه مشت امپول و داروی بدرد نخور مینویسن فقط