2726
عنوان

پیش اومده این طوری بشین نسبت به شوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 73 پست
لکنت زبان داره مگه.هر ادمی یه خصلتی داره خوب.از اول همین جپر بوده و پذیرفتی اینا انقد مسئله نیست

نه من از اول عاشقش شدم از قیافش از شوخیاش از دلبریاش اما نمیدونم چرا منو گرفت همش رفت ب فنا یه پسری بود ک کل دخترای فامیل حسرتشو داشتن خیلی ایده آل بود اما تو زندگی کلا تغییر کرد دیدم ن فرق میکنه البته ب هر حال منو هنوز عاشقشم 

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
نه من از اول عاشقش شدم از قیافش از شوخیاش از دلبریاش اما نمیدونم چرا منو گرفت همش رفت ب فنا یه پسری ...

درک میکنم.ولی خوب سرخوش بودنو بیخیالی اون زمانو با درگیریا ذهنی بعد از ازدواج مقایسه نکن.مردا بعد ازدواج خیلی ذهنشون درگیره فکر نکن اونایی که حسرت میخوردن الان حسرتتو نمیخورن .اقتضای شرایط ادمه.مامان اینا اخیرا میکفتن به همسرم چقدر قبلا جوک میگفتی میگفت اره بخدا اللن یادم نمیاد.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی عرضگی یعنی دقیقا چیش

یعنی وقتی تو جمع نشستم بلد نیس حرف بزنه حتی جواب هم جنسای خودشو نمیتونه بده و مثل مردای دیگه نیس خیلی فرق میکنه هم خوبه هم بده مثلا مردای فامیل میگن فلانی تو برو قسمت زنونه ما حرفامون ب درد تو نمیخوره منم غصه میخوره خودشو با مردای دیگه بلد نیس اخت کنه بهشم میگم میگه بزار هرچی میگن بگن من ازشون خوشم نمیاد بی ادبن میگم حفظ ظاهر کن اما حالیش نیس

یعنی وقتی تو جمع نشستم بلد نیس حرف بزنه حتی جواب هم جنسای خودشو نمیتونه بده و مثل مردای دیگه نیس خیل ...

بزار خودش باشه.این افراد از اقوام خودت هستن یا اون.حرکت اونا خیلی زشت هست نزار کسی به همسرت بی احترامی کنه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2728
درک میکنم.ولی خوب سرخوش بودنو بیخیالی اون زمانو با درگیریا ذهنی بعد از ازدواج مقایسه نکن.مردا بعد از ...

آره راست میگی اون موقع نترس بود ماشینی ک زیر پاش بود رو با غرور سوار میشد خیلی جذاب بود چون مجرد بود وخرجشو باباش میداد اما الان انگار خودشو حقیر میبینه اون جذابیت قبل رو نداره یعنی خودشو دست کم میگیره همش 29 سالشه

بزار خودش باشه.این افراد از اقوام خودت هستن یا اون.حرکت اونا خیلی زشت هست نزار کسی به همسرت بی احترا ...

من اینقدر هوای شوهرمو دارم ک همه مردا ب شوهرم حسادت میکنن هرچی میگن خودم حوابشونو میدم ب خدا اگر بزارم شوهرم جلو کسی کم بیاره. اونام ی مشت موفنگین ک از بی کسی باهاشون در ارتباطیم گفتم ک از کل فامیل شوعرم قطع ارتباطیم فامیل شوهرم فامیل منم میشم بنابراین هیچ کسی رو ندارییم 

آره راست میگی اون موقع نترس بود ماشینی ک زیر پاش بود رو با غرور سوار میشد خیلی جذاب بود چون مجرد بود ...

دقیقا .سعی کن از رفتاراش ایراد نگیری برات مهم نباشه حفظ ظاهر کنه جلوهمچین افرادی چون فکر میکنه بهش افتخار نمیکنی پشیمونی.من در حد نصیحت نیستم.ولی هر چی ناراحتم ازش همه میدونن ذره ای بی حرمتی کنن بهش من ناراحت میشم بیشترم خانوادش .چون خانواده خودم خیلی احترام میزارن

دقیقا .سعی کن از رفتاراش ایراد نگیری برات مهم نباشه حفظ ظاهر کنه جلوهمچین افرادی چون فکر میکنه بهش ا ...

من حتی ب پدر و مادر خودم اجازه نمیدم بهش بی حرمتی کنن من شوهرمو دوسش دارم اون همه چیزه منه 

من اینقدر هوای شوهرمو دارم ک همه مردا ب شوهرم حسادت میکنن هرچی میگن خودم حوابشونو میدم ب خدا اگر بزا ...

خوب پس شاید زیادی نقش مادر براش ایفا کردی احساس میکنه بی عرضست که همش زنش باید پشتش باشه.بی کسی خیلی بهتره  از رفت و امد با بعضیا

من حتی ب پدر و مادر خودم اجازه نمیدم بهش بی حرمتی کنن من شوهرمو دوسش دارم اون همه چیزه منه 

من اینجا غریبم ولی اقوام کم ندارم اقوام همسرم هستن اقوام خودم زیادن.اقواو همسرم که از وقتی از لحاظ مالی ترقی کردن با ما رفت و امد نمیکنن .نزدیکان خودمم که هر دفعه میدیدمشون بعدش کلی حرف رو دلم بود.الان هیچکسو‌ندارم هیچکس بازم خودشون خواستن سر توقعات بیجا.ولی روان خودمو برا ادمای بی ارزش نمیزارم.هنوز از اخرین زخماشون قلبم خوب نشده

اصلا.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃