2733
2739
عنوان

چشم نوزاد تازه بدنیا اومده،میاین لطفا مامانا😳😓

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طبیعیه عزیزم  مردمک چشمشون هر کدوم یه ور میده لوچ میشه اصطلاحا بزرگ میشن برطرف میشه

اره افرین هرکدوم یه ور میره

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2738

سلام عزیزم نگران نباش عادیه پسر منم چشماش همین طوری میشد بردمش دکتر گفت عادیه چون تازه بدنیا اومده هنوز تا به حالت عادی دربیان چشماش از هم جامیمونن به مرور خوب شد الان پسرم ۹ ماهشه

گروه بنفش      وزن اولیه: ۸۵🤐🤐🤐🤐   هدف اول:۸۰ 😐😐 هدف دوم :۷۵🙂🙂هدف سوم:۷۰�🤗🤗هدف چهارم:۶۵😍😍  هدف اصلی وآخر:۶۰ 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩قربونش برم      خواستن توانستن است😁😁😁😁😁😁😁😁😁
دختر منم همینجور بود...همش به شوهرم میگفتم شوهرم میگفت تو حساسی...ولی واقعا تاب داشت...اما خدا روشک ...

حالا من همش میگم نه درست میشه باباش میگه نه ببریم متخصص.اخرم فکرمو مشغول کرد ولی خب هنوز خیلی کوچیکه خوب نمیبینه بخاطر اونه

سلام عزیزم نگران نباش عادیه پسر منم چشماش همین طوری میشد بردمش دکتر گفت عادیه چون تازه بدنیا اومده ه ...

زنده باشه

اره افرین هرکدوم یه ور میره

پسر منم گاهی ایتجوری میشد منم خیلی استرسی بودم و هستم البته سر بچه. دائم به شوهرم میگفتم چرا چشماش اینجوریه تا دو سه ماهگی کامل خوب شد. کله اش چرا بزرگه . گردنش چرا هنوز سفت نشده و استرسهای الکی 

مرسی گلم من نیاز داشتم اینارو بشنوم اروم بشم

فدای شما...

هنه همینطورن نگران نباش

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸