2737
2739

سلام خانماکمکم کنید چند روز متوجه شدم سرم شپش گرفته شامپو ضد شوره زدم حنا زدم سرکه زدم با شونه زیر دوش شونه کردم هر شب روغن زیتون میزنم شوهرم نمیدونه اگر بفهمه خیلی برام بد میشه دوتا بچه دارم میترسم اینا گرفته باشن توموهاشونو نگاه کردم فعلا چیزی نیست سرم دیگه خارش قبل رو نداره شوره داشت قبلا الان شوره هم نداره اگر یه لحظه سرم بخاره یعنی هنوز هست ؟؟؟

کسی رو ندارم برام نگاه کنه دارم دیوونه میشم دم عیدی خیلی حالم بده برام دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه سوالی داشتید بپرسید بهتون جواب بدم. من دیگه دکتری شپش دارم

من موهام میخوارید ولی از ۱۷فروردین مطمین شدم دارم ، شامپو لیندان زدم و تا سه هفته هر روز موهامو شونه میکردم با سرکه و شامپو نرم کننده و از سس مایونز هم دو سری استفاده کردم و سه چهار بارم یعدش که بهبود پیدا کردم هفته ای ی بار شونه میکردم چیزی نبود ، از دو روز پیش باز خوارش سرم شروع شده ، یعنی قبلش البته بهش فکر میکردم خوابش رو دیدم بعد اون باز خارشام شروع شده باز بنظرتون در مان شروع کنم یا تموم شده بخاطر حساسیتمه به این قضیه واقعا دارم دیونه میشم 

، اخه میگم بعد دو ماه میشه برگرده در حالی که من دیگه تو اون مکان الوده نبودم هر روز هم اون موقع وسایلمو ضدعفونی میکردم 

2728
نمیدونم این کصافطا از کجا میان منم تا الان دوبار گرفتم😭😭😭

دوستان ناراحت نباشد  من هم خیلی راهها زو رفتم خودتون زو اذیت نکنید آخرش تو همین نینی سایت یه شماره گذاشته بودن و یه پیج، توکل به خدا سفارش دادم پودر عراقی اصل بود همون دفه اول نتیجه عالی رو دیدم خدا خیرشون بده شماره گذاشته بودن منم شمارشونو میزار م شما هم امتحان کنید العان فقط شامپو سبغ میزنم هیچ برگشتی نداشته خدا رو شکر

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲

@Kerem.poost 

سلام بچه ها من خودم و دخترم تجربه شپش رو داشتیم. میخواستم نظراتم وتجربم رو به همتون بگم. من اول متوجه شپش دخترم شدم اونموقع هم که فهمیدم که دخترم خیلی سرشو میخاروندینی بیش ازحد. اصلاهمچین چیزیو ندیده بودم نمیدونستم شپش چیه بعدش سرشو که نگاه کردم دیدم واویلا یه حشره هایی توسرش دارن راه میرن ینی داشتم سکته میکردم ازترس. دیگه کاره من شد هر روزحموم کردن خودم و دخترم وشونه کردن موهامون باشونه دندونه ریزوانواعو اقسام شامپو شپش روخریدم ولی فقط شپشارومیکشت. ولی رشکامیموندن حتی اوناروهرروزو هرشب بادست دونه دونه میکندم ازموهامون ولی بعدچندروز دوبارحشره میدیدم. دیگه خسته شده بودم گریه میکردم خیلی دوران بدی بودداشتم دیگه افسردگی میگرفتم که شوهرم شانسی زد تودیوار داروی ضدشپش که دیدم انواع واقسام محلول هارو گذاشته بودن. دیگه دوتا ازاوناسفارش دادیم هم برای خودم هم دخترم. طبق دستورش استفاده کردم ینی مثل  آب رو اتیش بوداز دردوبلا آسوده شدیم تمام شپش هارو کشت و تمام رشکاروپوچشون کرد.خیلی خیلی جواب داد. بنظرم ازهمه ی داروهاو شامپوها خیلی بهترجواب دادکه رشکارم پوچ کردو دوباره تبدیل به حشره نشدن. گفتم تجربمو باشما درمیون بزارم که شماهم استفاده کنید چون خودم خیلی اذیت شدم. اسم محلولشم ایورپیل هست. اگه استفاده کردید جواب گرفتیدخواهش میکنم برای پدرم فاتحه بخونیدممنونم❤️

2738
اگه سوالی داشتید بپرسید بهتون جواب بدم. من دیگه دکتری شپش دارم

عزمزمه من تازه متوجه شدم که شپش دارم و مجرد ام و تو خونه مامانم ، مامانم خیلی ازینچیزا می‌ترسه نمیخوام بهش بگم خواهش میکنم یه راهکار خونگی بهم بگین😭😭😭