2726
عنوان

بیاین بگین واسه کنکور تربیت معلم حتماً باید مدرک پیش داشته باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 27 پست

کتاب زبان جامع کنکور شهاب اناری،زبان تخصصی شهاب اناری،پیام آیات دین وزندگی لقمه طلایی،واژگان انگلیسی کنکور گاج،فلش کارت ۵۰۴واژه ضروری،برا بخش تخصصی زبان کتابای داستان کوتاه انگلیسی بخون فیلم با زبان انگلیسی ببین برا کنکور زبان دین وزندگی ،عربی،زبان تخصصی وعمومی،فارسی باید بخونی

من از دبیر زبان پرسیدم برا معلم زبان شدن گغت اینجور نیست بگی دلم میخواد معلم فلان درس بشم کنکور مید ...

ای بابا 😔

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر من حسابداری خونده و کار کرده بنظرم درآمدش عالیه خیلی بهتر از فرهنگیانه

یه فاکتور نویسی ساده دو سه تومن میگیرن حالا اینا قیمتای پایین و کمشه تو دو سه روزم تموم میشه 

خیلی کارش و موقعیت شغلیش و ایندش بهتر از معلمیه

معلمی بگیر نگیر داره ولی حسابداری همهههه جا بهت نیاز دارن چه شرکت های خصوصی چه دولتی خودتم میتونی جدا دفتر بزنی

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2728
از کجا و کی میتونم بپرسم  اخه آشنا ندارم تو این زمینه

والا اون وقتا تو موسسه آموزشی بودم اینقد که با کنکوریا سر و کار داشتیم همه این چیزا رو می دونستیم 

ولی الان چند سالیه نیستم دیگه نمی دونم چه تغییراتی کردن که دقیق بهت بگم

شما هم می تونی از همون موسسه ها بپرسی که کارشون کنکوره

اگه کنکور زبان بدی خودش مشخصا دبیری زبان داره اینجوری نیست که اون دوستمون گفت

کتاب زبان جامع کنکور شهاب اناری،زبان تخصصی شهاب اناری،پیام آیات دین وزندگی لقمه طلایی،واژگان انگلیسی ...

خیلی خیلی ممنونم😍🌹💕

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
مادر من حسابداری خونده و کار کرده بنظرم درآمدش عالیه خیلی بهتر از فرهنگیانه یه فاکتور نویسی ساده دو ...

درست عزیزم ولی میترسم کار پیدا نشه برام چند نفر میشناسم حسابداری خوندن ولی کار خوب نیس 

درست عزیزم ولی میترسم کار پیدا نشه برام چند نفر میشناسم حسابداری خوندن ولی کار خوب نیس 

برو با دفترای حسابداری همکاری کن

دوست مامانم من دفتر حسابداری زده و کسایی مثل شما که حسابداری بلدن رو پیش خودش استخدام میکنه بهشون اموزش میده عملی حسابی حرفه ایشون میکنه

بعد از شرکت ها، کارخونه ها،مغازه ها که کار و پروژه میگیره میده به این نیروهاش که انجام بدن

یه درصدی خودش برمیداره بقیش هم برا اونی که کار رو انجام داده

یه جورایی انگار واسطه هست کار میگیره میده به اونا خودش انقد پول با حسابداری جمع کرده حسابی سیر شده

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
برو با دفترای حسابداری همکاری کن دوست مامانم من دفتر حسابداری زده و کسایی مثل شما که حسابداری بلدن ...

وااای چقد عالی 

ولی اینجا کم پیش میاد استخدام واسه ماها که پارتی نداریم

وااای چقد عالی  ولی اینجا کم پیش میاد استخدام واسه ماها که پارتی نداریم

نه اینجور شرکتا چون خصوصی هستن نیاز به پارتی و اینا نداره چون راه درامدش اینه از خداشونم هست نیرو بیشتر بگیرن هرچی اونا نیرو بگیرن یه درصدی گیر خودشون میاد

نه اینجور شرکتا چون خصوصی هستن نیاز به پارتی و اینا نداره چون راه درامدش اینه از خداشونم هست نیرو بی ...

چه عالی خدا کنه منم نتیجه بگیرم

خیلی ممنونم که راهنماییم کردی عزیزدلم 

چه عالی خدا کنه منم نتیجه بگیرم خیلی ممنونم که راهنماییم کردی عزیزدلم 

خواهش میکنم گلم