2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من بچه نیار اصلا تو این وضعیت و این اضا یکیو بیاری بدبخت بشه؟ همش استرس بد بودن دنیارو داشته‌با ...

هیچ وقت و هیچ جا نمیشه از کسی که وجود نداره اجازه گرفت، چه تو شرایط بد چه تو بهترین و مرفه ترین جای دنیا

پس هیچکس نباید بچه دار شه!!

2728
هیچ وقت و هیچ جا نمیشه از کسی که وجود نداره اجازه گرفت، چه تو شرایط بد چه تو بهترین و مرفه ترین جای ...

بنظر منک هیچکس نباید بشه..حالا ممکنه عقیده یه نفر مث شما باعقیده من متفاوت باشه! 

من احترام میزارم! 

خودخواهی نیست بخاطر تنهایی خودت بخاطر سرگرم شدن خودت بخاطر ادامه داشتن نسل خودت، اینک یکی بهت نگه نازایی،،و هزار دلیل دیگه یکیو ک نمیشه از خودش پرسید بدنیا بیاری؟ 

بنظر من ک خودخواهیه!!!

بنظر منک هیچکس نباید بشه..حالا ممکنه عقیده یه نفر مث شما باعقیده من متفاوت باشه!  من احترام می ...

منم به نظر شما احترام میذارم عزیزم، ولی نظرتون شدنی نیست، یعنی امکانپذیر نیست، هیچ جای دنیا، هیچ زمانی، تو هیچ موجود زندگی ای...

واین روال زندگیه

2738
منم به نظر شما احترام میذارم عزیزم، ولی نظرتون شدنی نیست، یعنی امکانپذیر نیست، هیچ جای دنیا، هیچ زما ...

بله متاسفانه..من خودم قصد دارم ک اگ اگ اگ بشه ،بتونم و شرایطش باشه یه بچه از شیرخوارگاه بیارم بزرگ کنم..

بله متاسفانه..من خودم قصد دارم ک اگ اگ اگ بشه ،بتونم و شرایطش باشه یه بچه از شیرخوارگاه بیارم بزرگ ک ...

دریته کار انسان دوستانه ایه، ولی من به شخصه نظرم اینه به بچه های شیرخوارگاه تا حد امکان کمک کرد ولی آورذنشون به خونه خودمون کار درستی نیست، از نظر من

ولی هرکسی یه نظر و عقیده ای داره

دریته کار انسان دوستانه ایه، ولی من به شخصه نظرم اینه به بچه های شیرخوارگاه تا حد امکان کمک کرد ولی ...

چرا؟

من خودمم خیلی میترسم! میترسم بعد یه مدت خانوادش پیدا شه یا بزرگ بشه خودش ضربه ببینه..کلی دلیل واسه انجام ندادن این کار دارم خودمم:(

شما چرا این فکرو میکنید؟ 

واقعا میشه حتی اگه ژن دوقلویی نداشته باشی

بله میشه این داروها باعث میشه هرماه تعدد فولیکول داشته باشی که امکان داره دویا چندتاش بگیره ولی درصد پایین

به ژن ربطی نداره وقتی دارو مصرف میشه

💙 آریای من 💙