2733
2739
عنوان

بیاین ببینید چه کردم من😂😂😆

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 40 پست
نه خب گفتن ببرین خودتون درس کتین😐

خب چرا نمیدی خودش درست کنه؟ 

خانوما برای کار اینترنتی خواستید درامد کسب کنید درخواست دوستی بدید و شمارتون رو برام بفرستید                                به تاپیک های قبلم سر بزنید تا متوجه روند کار بشید اینم بدونید که جای نگرانی نیست و شرکت رایان مهر معتبر هست،میتونید تو نت درباره اش تحقیق کنید
من حوصله اینجور کارارو ندارم😕😕😕

وقتی بچت رفت مدرسه باید داشته باشی

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بلاخره عضو شدم

عضویتت مبارک

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2728
خب چرا نمیدی خودش درست کنه؟ 

مرغو باهم درست کردیم

ولی اون یکیو اون نگاه کرد من درست کردم نمیتونه که همه کاغذو چسبی میکنه

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
مرغو باهم درست کردیم ولی اون یکیو اون نگاه کرد من درست کردم نمیتونه که همه کاغذو چسبی میکنه

اگه نتونه بهشون تکلیف نمیدن که

کلا بذار خودش درست کنه حتی اگه خراب و کثیف بشه

انقدر درست کنین تا خوب بشه

ولی شما فقط راهنماییش کن

خانوما برای کار اینترنتی خواستید درامد کسب کنید درخواست دوستی بدید و شمارتون رو برام بفرستید                                به تاپیک های قبلم سر بزنید تا متوجه روند کار بشید اینم بدونید که جای نگرانی نیست و شرکت رایان مهر معتبر هست،میتونید تو نت درباره اش تحقیق کنید
2738
اون برگا را کلاس دوم هم باید درست کنن

نه بابا😟😟😟😭