2733
2734
منم مادرمو یبار سر ی خاسگارم بردم مشاوره بدتر شد بعدش کلی دعوام کرد خخخ

ببین اول از همه باید از طرف مقابلت مطمئن باشی.گاهی طرف مقابل سر تا پا هیب هست و ما نمی بینیم و میریم پیش مشاور و اون جیزی که دلمون نیخواد از طرف وتسش تعریف میکنیم و ازش یه شوالیه می سازیم.اما همسرم با من خیلی همکاری کرد و چندین جلسه رفت پیش مشاورم و در نهایت وقتی اوکی رو گرفتم با خیال راحت مقاومت کردم

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
همیشه اینطور نیست.درسته که خانواده خیر و صلاح آدم رو میخوان اما باور کن قرار نیست همیشه حق با اونا ب ...

پدرمن حق به خاطرفوت عمم وشوهرعمم حق پدري به گردن پسرعمم داشت

ايشون١٣سال پيش ازيكي خوشش اومد مطرح كرد وبابام الكي مخالفت كرد مثل الان من بعدهم طردش كردوقسم خورد سرشيش ماه جداميشن الان درسته ك حمايت پدرموازدست داده وسختي كشيده اماخيلييي خوشحاله ك ب عشقش رسيده وزندگيشونم خوبه منم بخاطر همينه ميگم بابام كوركورانه نظرميده

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اول از همه باید از طرف مقابلت مطمئن باشی.گاهی طرف مقابل سر تا پا هیب هست و ما نمی بینیم و میریم ...

میفهمم منظورتو...ولی خدا رو شکر دختر عاقلیم

اقوام و اطرافیان هم بمن حق میدن و میگن مادر سختگیری داری

دیه دست ب دامن خدا شدم

سخت بود ولی تونستم   
پدرمن حق به خاطرفوت عمم وشوهرعمم حق پدري به گردن پسرعمم داشت ايشون١٣سال پيش ازيكي خوشش اومد مطرح كر ...

متاسفانه خیلیا هستن که چوب تصمیم اشتباه و از سر لجبازی خانواده هاشون رو دارن میخورن.چقدر برای پسر عمتون خوشحال شدم.

زمانی که مدتی از عقد من و همسرم گذشت و باهاش بیشتر آشنا شدن جفتشون بهم گفتن اشتباه میکردن و الان نقش پسر بزرگتر رو داره برای پدر و مادرم.

من و همسرم برای مدت خیییلی طولانی با هم دوست بودیم و شناخت داشتیم

2731
میفهمم منظورتو...ولی خدا رو شکر دختر عاقلیم اقوام و اطرافیان هم بمن حق میدن و میگن مادر سختگیری دار ...

انشاالله اگر به صلاحت هست مثل من بعد از کای وقت بر میگردی به سایت و میگی همه چیز درست شد و باعث امیدواری بقیه میشی💚💚

متاسفانه خیلیا هستن که چوب تصمیم اشتباه و از سر لجبازی خانواده هاشون رو دارن میخورن.چقدر برای پسر عم ...

دقيقا 

درسته خانواده دلسوزن اماصرفا همه حرفاشون درست نيست

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜
2738