2737
2734
دلم میخواد یه بار کتاب سلام بر ابراهیم رو بخونم

چرا نمیخونی؟؟؟

پر از داستانهای کوتاه کوتاست

حوصلت سر نمیره

عجیبه این شهید عجیببب

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

التماس دعا از همگی 

دعا کنید بچه من حالش خوب بشه 

شهدا را یاد کنید با صلوات 

الهم صل علی محمد و آل محمد 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
ی تایمی.. پولم برا خرید کم بود.سیصدتا صلوات نذر کردم.... با ۳۵۰تومن پالتو.مانتوپاییزه.روسری.عطر.شل ...

خندم گرفت از نذرت😂😂

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
2728
خندم گرفت از نذرت😂😂

چرا؟شما تاحالا بی پول نبودی؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
چرا؟شما تاحالا بی پول نبودی؟

عزیزم😘

آخه جالب بود نذرت

قصد بی احترامی نداشتم

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
عزیزم😘 آخه جالب بود نذرت قصد بی احترامی نداشتم

خیلی حرفت حس بدی داد..ی لحظه پشیمون شدم از نوشتنش...اولین بار بود خودم پول میگرفتم برم خرید.اصلا فک نمیکردم قیمتا اینجوری باشه..حرفتون خیلی بد بود

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
خیلی حرفت حس بدی داد..ی لحظه پشیمون شدم از نوشتنش...اولین بار بود خودم پول میگرفتم برم خرید.اصلا فک ...

تو رو خدا ناراحت نشو عزیزم لحنم شوخی بود و قصدی نداشتم مهربون

نذرت جالب بود چون من تاحالا ازین نذرا نکرده بودم و با خودم گفتم منم امتحانش کنم😍😃

2738