2703
2553
عنوان

بچه دوم خوبه آیا؟؟؟😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3302 بازدید | 27 پست

مال من پشت هم شد

1 سال و 9 ماه فرقشونه

دخترم که اومد اصلا زندگیمون زیر و رو شد

ماشینمونو عوض کردیم،خونه خریدیم، کلللی برکت اومد تو زندگیمون😍

الانم حقوق همسرم بخاطر اقساط خونه خیلی کمه ولی همونم کلی برکت داره خداروشکر❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مال من پشت هم شد 1 سال و 9 ماه فرقشونه دخترم که اومد اصلا زندگیمون زیر و رو شد ماشینمونو عوض کردی ...

چقدرعالی💜

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی فکر کردم کە ایا بچە ی دوم تو این شرایط بیارم یا نه،در حالیکه عاشق بچه بودم .یه دختر شش ساله دارم که دو سال بود از اینکه تو یه اتاق پر اسباب بازی تنهاست ،از اینکه هیچ کسی رو نداره بریم پارک با هم بازی کنن،همدیگرو تاب بدن،...گریه میکرد 

بخدا میبردمش روانشناس کودک؛اگە میدونی به دکترم گفتە بود من الان بچە ام و تا بزرگم بشم میخوام یه خواهر داشتە باشم ،مامانم الان مامانە ولی بازم همش با خاله ام حرف میزنە،بیرون میره

منم خیلی فکر کردم کە ایا بچە ی دوم تو این شرایط بیارم یا نه،در حالیکه عاشق بچه بودم .یه دختر شش ساله ...

آخر

خب پس چرا نمیاری؟

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2720
عزیزم واقعا این سوال ذهن منو مشغول کرده ازنطرشما آرامش ورفاهچیه؟هرکس تو یه چی میبینه خیلیا مثلا تو ...

همینقدر که اون بچه آینده میخواد ...نمیشه تو خیابون ولش کرد که اول باید فکر آیندش باشیم  دوما هم که تا جایی که حسرت به دل نمونه و چیزی دست بچه های دیگه میبینه  نگه من ندارم البته نه همه چی در حد نرمال 

همینقدر که اون بچه آینده میخواد ...نمیشه تو خیابون ولش کرد که اول باید فکر آیندش باشیم  دوما هم ...

خب پس مثل همیم

دیگە من و باباش و دخترمون کە هر سه تامون عاشق نفر چهارم خانوادە مون بودیم ،دل رو به دریا زدیم و گفتیم هر چی خدا صلاح میدونه ،دخترمم همش دعا میکرد خواهر داشته باشه ،الانم ایشالا اسفند خواهرش رو می بینه  اسمشم انتخاب کرده

دیگە من و باباش و دخترمون کە هر سه تامون عاشق نفر چهارم خانوادە مون بودیم ،دل رو به دریا زدیم و گفتی ...

صحیح وسالم بیاد بغلت😍اسمش جیه؟؟

هزینه های آزمایشی وسونو ها خیلی زیاده؟؟

2714
صحیح وسالم بیاد بغلت😍اسمش جیه؟؟ هزینه های آزمایشی وسونو ها خیلی زیاده؟؟

مرسی عزیز دلم 

اسم دختر اولم هانا ،دختر دومم السا

والا هزینه هام نه زیاد،فقط غربالگری های اول و دوم شد هشتصد

یه چیزی بهت میگم بچە چە دختر و چە پسر،تنها چیزی کە براشون عقده شد و هیچ وقتم حتی خودشونم نمیتونن خودشون رو از اون عقده پاک کنن.....

محبت پدر و مادره،جوری بچە ات رو از محبت سیراب کن کە هیچ کم و کاستە مالی دنیا بچششون نیاد

جوری بشناس بچە ات رو کە حتی وقتی خوابه،چشماش بستە ست،بدونی حرفهاش رو از چشاش بخونی

یه چیزی بهت میگم بچە چە دختر و چە پسر،تنها چیزی کە براشون عقده شد و هیچ وقتم حتی خودشونم نمیتونن خود ...

😍😍عزیزم مرسی حتما

معلومه خیلی مهربونی