2726
عنوان

هدفشون چی میتونه باشه 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 20 پست

بعضیاشون خیلی بدبختن زندگیشون افتضاحه تنها چاره ای که جلو پاشون دیدن همینه ، که اینم زندگیشونو بدتر میکنه.

بعضیاشونم بیمارن، احساس قدرت میکنن یه مردی رو از چنگ کس دیگه در بیارن.

بعضیاشونم گول میخورن

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دوستی دارم فکر کنید مطلقه ست تا الان با مردای مجرد رل میزد چند روز پیش متوجه شدم با یه مرد زن و بچه دار توی دانشگاه دوست شده باهاش رفته بود بیرون...بش میگم نزدیک نشو به مرد متاهل میگه ما که قصد بدی نداریم 😳 کلن نظرم در موردش تغییر کرده دنبال یه راهی ام باهاش قطع رابطه کنم 

اعتقادی همچون گیوتین...همانقدر سنگین همانقدر سبک ...فرانتس کافکا
2728
ي جوري ميگي گول ميخورن انگار دختر بچه هاي ١٥-١٦ ساله با مرداي متاهل رل ميزنن😐 اكثريت چون مجرد دورشو ...

همچینم نیست همسایه ما زن متاهله با پسرخاله شوهرش که اونم متاهله رابطه خاک برسری داشتن مرده از بندر میومده اینجا خونه میگرفته زنه تشریف میبرده اونجا.زنای متاهلم کم دسته گل به اب نمیدن اونا چشونه دیگه خودشون رو میندازن سر شوهر یکی دیگه

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

زود قضاوت نکنید 

خیلی مردها خودشونو مجرد جا میزنند 

یه عده دیگه میگن میخواهیم جدا شیم از زنمون متنفریم، فقط دنبال یه دختری مثل تو بودیم به محض طلاق میاییم خواستگاریت

یه عده دیگه پولدارن و میگن بخاطر بچمون مجبوریم زندگی کنیم تو با من باش من همه جوره ساپورتت میکنم هیچ علاقه ای هم به زنم ندارم چون بی عاطفس😑

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸