2726
عنوان

در مورد دعا و دعانویسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 44 پست

میتونید برگردید خونه تون؟ اگه میتونید تو خونه ی خودتون اگه نه همون خونه ی مادرتون. مطمئن باشید تاثیر خودشو میزاره اگه عشقتون حقیقی باشه هیچ کسی نمیتونه بینتون فاصله بندازه.

Once Upon a Time 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مدام تو خونه سوره بقره خصوصا وقتی خونه نیستید قرائت بشه هیچ بنی بشری نمیتونه وارد زندگیتون بشه. ...

عزیزم‌من ک نمیتونم هرروز بقره بخونم بقره سه جزئه پنج شش ساعت طول میکشه خوندتش

2728
چله مرده افتاده روش  ینی چی  چجوری ینی من اولین باره میفهمم

چله منظور چهل روزه فلسفه طولانی داره.. مثلا من اگ‌چهل روز از عروسیم نگذشته باشم‌یکی بمیره برم فاتحه خونی ممکنه چهلش بگیرم.. یا بچه ای بدنیا بیارم‌چهل روز ازش نگذشته باشه ببرمش عروسی یکی چهلش بگیرش بعد ادم مریض میشه میتونی از سیدی بپرسی کلا فلسفه طولانی داره..ولی اینا واقعیت دارن کلا خود پیامبر گفته بذارید دعا چشم زخم همیشه باهاتون باشه یا دعا کلا وجود داره.. من همیشه تو خونمون قران میخونم ولی اگ‌چهله بگیرم یا همزاد داشته باشم باید برم پیش سیدی ک بلده ی دعای قرانی برام‌ میکنه مشکلم رفع میشه.

امیدوارم بعد از انجام این کارها زندگیتون پر آرامش بشه و دیگه جیب فرصت طلبها رو پر نکنید و اون لابه ل ...

سلام میشه درخواست دوستیم رو قبول کنی 

میخواستم چیزی ازتون بپرسم

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))
اگه مدام تو خونه سوره بقره خصوصا وقتی خونه نیستید قرائت بشه هیچ بنی بشری نمیتونه وارد زندگیتون بشه. ...

چرا پس داغون میکنه

من سه چهار بار سوره رو پخش کردم 

وای با اینکه من هر روز دعا و نماز و قران میخونم 

فوری تو خونه بحث و تنش شد . خودمم مظطرب میشم !!؟؟

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))
من شنیدم حتی دعای رزق و روزی خوب نیست و برای هر دعا جن جذب میشه.

حتی اگه خودمون یا بخونیم ؟؟

بنویسبم چی 

جنگیری

دعا نویسی

طلسم نویسی

باطل کردن طلسمات

اینده نگری

فال بینی

سر کتاب

استاد علوم غریبه و ماورا

هر مشکلی که باشه حل میشه

به کسانی که بچه دار نمیشن یا بیماری نا علاج دارن هم رسیدگی میشه فقط کافیه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

یا در تلگرام پیام بدهید

09142458842

2706