2737
2734
عنوان

غذای 🍗مورد علاقه ی شوهرتون 💑

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 55 پست
گوشت و مرغ ك لب نميزنه چندشش ميشه حورشتاش بايد غليظ باشه  خورشت باميه-قرمه سبزي -فسنجون -خورش ...

وای چه سخت..مردای بدغذا پدر زنشونو درمیارن..داداش منم هی میگه اینو دوس ندارم اونو نمیخورم،میگم وای بحال زنت  

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
سفید کمرنگ؟

به شوخی 😹😹

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوت چی؟ استقلالی؟

من تیم ملی 😹😹

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2731
وای چه سخت..مردای بدغذا پدر زنشونو درمیارن..داداش منم هی میگه اینو دوس ندارم اونو نمیخورم،میگم وای ب ...

اره بخدا

غذاي هيچكسم جز من و مامانم و مامانش نميخوره

گوشتو تو بشقاب منم ببينه ديگه نميخوره غذاشو

دست خودشم نيستا بود پدرشو در مياوردم😫

تو خورشتاشم ابليمو ميريزه يوقت بو گوشت نياد😐

من تیم ملی 😹😹

موفق باشی🤣 به علاقت ادامه بده چون اگر استقلالی بودی بد باهات کل می انداختم

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖
موفق باشی🤣 به علاقت ادامه بده چون اگر استقلالی بودی بد باهات کل می انداختم

پرسپولیسی هستم من

شب و روز میزدیم تو سر و کله ی هم تصمیم گرفتیم دیگه ادامه ندیم وگرنه تلفات داشتیم 😹😹 هر کی ازم بپرسه یا میگم تیم ملی یا میگم صنعت نفت آبادان 😹

2738
پرسپولیسی هستم من شب و روز میزدیم تو سر و کله ی هم تصمیم گرفتیم دیگه ادامه ندیم وگرنه تلفات داشتیم ...

بابا میزاشتی اون کوتاه بیاد یه پرسپولیسی هیچ وقت عقب نمیکشه

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖