2733
2734
عنوان

یه سوال برام خیلی عجیبه چرا آیدا پوریا نسبو دستگیر نمیکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 35 پست
شبیه من؟مگه منو دیدی میشناسی عقیدمو میدونی؟ اولا خدا نکنه روزی طمع مال دنیا باعث شه وسط کار خیر یهو ...

گفتم عزيزم من نميشناسمش ولي اينكه شما هم به جاي اينكه به مسايل مالي و ... اعتراض كنيد ديوار كوتاه پيدا كنيد براي اعتراض( همجنسگراها و در كل اقليتهاي جنسي) اصلا درست نيست

ميتونيد اين قسمت رو فاكتور بگيريد و به بقيه مسايل كه خيلي مهمتره اعتراض كنيد!

چون اينجور مسايل فرهنگي تو موقعيت بحراني هستن

من نمیشناسم این خانم رو ولی اگه این چیزایی که استارتر میگه درست باشه،ایشون فرهنگ سازی نمیکنه صرفا هم ...

اين يه بحث ديگس!

ولي هر فرهنگسازي اثرات خودش رو داره حتي اگر به قول شما پلي باشه براي رسيدن به مقاصد

تو پست بالاييم توضيح دادم☝🏻️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم عزيزم من نميشناسمش ولي اينكه شما هم به جاي اينكه به مسايل مالي و ... اعتراض كنيد ديوار كوتاه پي ...

موضوع اصلا اصلا اصلا عقایدش نیست.من اصلا قصد نداشتم از در گیر دادن به گرایشات و زندگی خصوصی دیگران وارد شم.اگه همجنسگرایی مرد ثابت بشه حکم یقینا اعدامه.اگه من و شما تو پیج پابلیک و پرفالورمون برای ترویج این مسائل تبلیغ کنیم مفسد فی الارض میشیم و اعدام ولی این خانوم صاف صاف می چرخه.منظورم اینه حتما پشتش به جایی گرمه وگرنه اینجوری تو این کشور نمیشه زندگی کرد.این وسط یچی با منطق من جور در نمیاد چه طنابایی که ننداختن دور گردن یه عده فقط بخاطر گرایش شخصیشون اونوقت این خانوم گردنش کلفت ترم میشع هرروز.عدالته؟

من نمیشناسم این خانم رو ولی اگه این چیزایی که استارتر میگه درست باشه،ایشون فرهنگ سازی نمیکنه صرفا هم ...

فقط و فقط سو استفاده از پولای کمکی مردم از مشهوریتشون تو این راه از همه چی سو استفاده میکنه  با استفاده از چیزایی که به هیج وجه فعلا تو کت مردم نمیرع مثل بچه دار شدن یه زوج همجنسگرا از طریق تخمک اهدایی خواهر یکیشون و کاشتن تو رحم مادر بزرگ اون یکیشون حتی فرهنگسازی نمی کنه بدتر ضد تبلیغه چون مردم اصلا نمیتونن یهو این چیزا رو بپذیرن. و البته باعث جنجال تو پیجش میشه و می خواد جلب توجه کنه

2731
اين يه بحث ديگس! ولي هر فرهنگسازي اثرات خودش رو داره حتي اگر به قول شما پلي باشه براي رسيدن به مقاص ...

کلا استارتر داره میگه ایشون چطور میتونه تو چنین کشوری برای یه عده ازادانه فرهنگسازی کنه در حالیکه همون عده طناب دور گردنشون هست که حرف نزنن؟

همین الان انقدر تیغیدن و بواسطه ی مشهور شدنشون از آب کره گرفتن که با ویزای سرمایه گذاری میتونن برن م ...

چقدر درست پیش بینی کردی

الانم رفتن کانادا ماهی دوهزار دلار اجاره میدن و لکسوس خریدن! با همین پول‌های مردم