2733
2739
عنوان

شوهرم سرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1567 بازدید | 57 پست
شاید زود انزاله

وقتایی ک دفعات رابطه زیاده اصلا زدر ارضا نمیشه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ک خیلی خوبه

خوب مشکلش اینه ک سرده دیگه

رابطش خیلی کمه الان ک باردارم ک قطع کرده کلا

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2728
ولی من تا روزای اخر بود 

حالا منم نمیدونم چه مرگمه چند هفته اس میل جنسیم ترکونده دیگه حالم از خودم بهم میخوره، همش عذاب وجدان دارم ک باردارم

اونم ک ب رو خودش نمیاره

پریشب تو خواب ارضا شده، ببین ینی بدنش نیاز داره ها ولی حاضر ب سک.س نیست، نمیفهمم چه مرگشه

2738
همه مردا عاشق زن گرم هستن  مشخصاتت چطوره  خانم

نه همه ی مردها اینطدر تیستن، اصلا

تیپ و قیافم خوبه

کاش باهام حرف میزد میگفت مشکلش چیه

بارها ازش خاستم باهام حرف بزنه ولی فقط سکوته

حالا منم نمیدونم چه مرگمه چند هفته اس میل جنسیم ترکونده دیگه حالم از خودم بهم میخوره، همش عذاب وجدان ...

عبن همیم ها. عین هم

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
عبن همیم ها. عین هم

اذست نمیشی؟

واقعا دیگه چاره ای ندارم هر راهی ک بگی امتحان کردم

ب خودم رسیدم لباس و تیپ و روعن و فلان

بیا منو ماساژ بده خسته ام

بیا فلان

دلم برات تنگ شده

اصلا جواب نمیده

اذست نمیشی؟ واقعا دیگه چاره ای ندارم هر راهی ک بگی امتحان کردم ب خودم رسیدم لباس و تیپ و روعن و فل ...

قبول کن درخواستمو من رفتم پیش سکسولوژیست یه تمرینایی گف انجام بده شاید فرق کرد البته مال من کوه یخه

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
حالا منم نمیدونم چه مرگمه چند هفته اس میل جنسیم ترکونده دیگه حالم از خودم بهم میخوره، همش عذاب وجدان ...

منم تا چهارماهکی همینجوری شده بودم خیلی زیاد شده بود  بعدش کم شده بود 

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید