2737
2734
عنوان

ترشح قهوه ای😔

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 22 پست
اره..منفی شدم سومین انتقالم😞

قلبم درد گرفت وختی پیامتو خوندم 😔خدابهت ارامش بده

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
اره..منفی شدم سومین انتقالم😞

عزیزم، منم سابقه دوتا منفی رو دارم حالتو درک میکنم😔

دکترت نگفت علتش ممکنه چی باشه؟ جنینات بلاست بودن انگار، آره؟

امیدت به خدا باشه درست میشه همه چی

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم، منم سابقه دوتا منفی رو دارم حالتو درک میکنم😔 دکترت نگفت علتش ممکنه چی باشه؟ جنینات بلاست بو ...

اره بلاست بودن  همه چی هم خوب بود ولی قسمت نمیشه

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
2728
خیلی بده علتش مشخص نمیشه😕 بازم جنین داری؟

ن هیچی ایندفهه میخام برم ی بیمارستان دولتیه  ک خیلیا با بار دوم جواب گرفتن مثبتاش زیاده

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
ن هیچی ایندفهه میخام برم ی بیمارستان دولتیه  ک خیلیا با بار دوم جواب گرفتن مثبتاش زیاده

به امید خدا، تهرانه؟

منم دولتی میرم پارسال پانکچر کردم دو سری انتقال دادم که منفی شد جنینامم تموم شد شهریور امسال دوباره پانکچر کردم آخر این ماه انتقال دارم با جنینای جدید دیگه ببینم خدا چی میخواد

به امید خدا، تهرانه؟ منم دولتی میرم پارسال پانکچر کردم دو سری انتقال دادم که منفی شد جنینامم تموم ش ...

ن مشهد

من دوبار پانکچرشدم س بارانتقال دادم منفی شد حالا ازصفر شروع میکنم دوباره

ن مشهد من دوبار پانکچرشدم س بارانتقال دادم منفی شد حالا ازصفر شروع میکنم دوباره

توی این راه سخت خدا کمک هممون کنه❤

2738