2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما که گوشت و مرغمون ته کشیده امروز ماکارونی با قارچ درست کردم خوشم نیومد بیشترش موند شامم همونو میخوریم دیگه احتمالا چون چیز دیگه ای نیست😒

این نیز بگذرد...                                   
2728
چطور درست میکنی میشه بگی

روش من اینه،،،

لوبیا چیتی رو خیس میکنی خوبب

بعدهراندازه ک میخوای  میریزی تو قابلمه اب میریزی روش میزاری ی جوش بزنه تا اب سیاه و کفش بیرون بیاد بعد لوبباهارو میریز تو ابکش روش یکم اب میریزی دوباره میریزی تو قابلمه اب میریزی روش +پیاز خورد میکنی یکم کوچیک باشه خوبه +سیب زمینی نگینی یکم بزرگ خورد میکنی +زردچوبه  میزاری رو گاز وقتی ی جوش زد رب میریزی دوقاشق روغن میریزی باشعله کم میزاری بپزه یکم پخت من یکم کره میریزم  (پاستوریزه  محلی نباشه)خوب میشه بعدیکم از اب لوبیارو ورمیدارم جدا  دو سه قاشق اردم توش هم میزنم بعد دوباره میریزم تو قابلمه بعد میزارم تا قشنگ جا بیفته یکم ابش کم شد نمک فلفل ی نصفه قاشق ابلیمو هم میزنم ابش کلفت شد یکم وجاافتاد خاموش میکنم،

موقع سرو هم میتونی ابلیمو سماق روغن زیتون اگ داشتی بیاری هرکی هرچقد دوس داش برا خودش بریزه بخوره

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
جدی؟؟خوب هم میشه تاحالا نشنیدم میشه بیزحمت بگی چجوری درست میکنی دیگه چی داخلش میریزی؟؟

سیب زمینی سرخ میکنم .مرغ رو هم که قبلا جوش دادم میتونی ریش ریش کنی تفت بدی تو روغن میتونی هم تکه های کوجیک کنی .سیب زمینی سرخ شد بیرون میارم مرغ رو با پیاز و فلفل دلمه و هویچ سرخ میکنم ادویه و رب گوجه اضافه میکنم سیب زمینی هم قاطی میکنم که رنگ رب بگیره . این مواد قاطی ماکارونی میکنم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
سیب زمینی سرخ میکنم .مرغ رو هم که قبلا جوش دادم میتونی ریش ریش کنی تفت بدی تو روغن میتونی هم تکه های ...

ممنونم لطف کردی

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری