2726
عنوان

بهش زنگ بزنم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 36 پست
خواهش میکنم😘 عزیزم اول از همه امیدوارم هرچی خیرت درش هست همون بشه و اینکه ناامیدی سمه و تورو از خ ...

فدات بشم من

چشم

مرسي ازت يه دنيا😍

دارم رو خودم كار ميكنم  يكم از اون ادم ناراحتم موندم فراموش كنم يا سعي كنم جذبش كنم😂

ولي ب قول شما توكل به خدا

انشالله ك شما و همسرتون عشقتون پايدار باشه و هميشه كنار هم خوش باشين

فدات بشم من چشم مرسي ازت يه دنيا😍 دارم رو خودم كار ميكنم  يكم از اون ادم ناراحتم موندم فرام ...

قربونت عزیزم😘😍

منم ناراحت بودم

ولی باورت نمیشه

با یکی از تمرین های اون کتاب کینه و خشمم فروکش کرد و فقط خوبیاش یادم می اومد

اسم کتاب معجزه شکرگذاری اثر راندا برن ترجمه نفیسه معتکف

دوست داشتی بخون

منم امیدوارم با خبرای خوب بیای

فقط بی برو برگشت به خدا بسپار که هروقت از ته دل بهش بسپاری یقین بدون بهترین رو رقم میزنه برات ❤

Dance me to the end of Love...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عزیزم😘😍 منم ناراحت بودم ولی باورت نمیشه با یکی از تمرین های اون کتاب کینه و خشمم فروکش ک ...

فداتتت بشم من يه دنيا ازت ممنونم مرسي ك بهم گفتي ايشالا هرچي از خدا ميخواي بهت بده ب زودي 😍😍

اون تمرين اولي ك باعث شد ببخشيش و خوبياش يادت بيادو يادت هست فداتشم؟

ميرم كتابشو ميخرم حتما چشم😍😍😍

فداتتت بشم من يه دنيا ازت ممنونم مرسي ك بهم گفتي ايشالا هرچي از خدا ميخواي بهت بده ب زودي 😍😍 ...

فدای تو عزیزم

اره یادمه

یه عکس که ازش داشتم رو میگذاشتم جلوم و بعد خوبی هایی که در حقم کرده بود رو یکی یکی روی کاغذ می نوشتم

همچنین خاطرات خوبی که داشتیم

بعد به عکسش نگاه میکردم و ازش بابت اون خوبی ها و خاطرات خوب تشکر میکردم

وقتی بار اول این کارو کردم باعث شد تمام خشمم بهش تبدیل بشه به یه دلتنگی عجیب و بعد نشستم گریه کردم😁

و بعدش ارامش داشتم

چون اون خشم و انتقام و حس تلافی که داشتم خیلی اذیتم میکرد

امیدوارم موفق باشی دوستم💗

2728
فدای تو عزیزم اره یادمه یه عکس که ازش داشتم رو میگذاشتم جلوم و بعد خوبی هایی که در حقم کرده بود رو ...

واي خدا چقدر احساسات گذشته ي شما شبيه الان منه...

حال دلم وو حرفات خوب كرد😍از راه دوررررر ماچ رو لپات زيبا♥️خوشبخت و خوشحال باشي هميشه مرسييي

واي خدا چقدر احساسات گذشته ي شما شبيه الان منه... حال دلم وو حرفات خوب كرد😍از راه دوررررر ماچ ...

😍😍 بوووس بهت

ممنونم

منم برات بهترین آرزوها رو دارم گلم