2737
2734
عنوان

خواهرم همش حرفاش منفیه

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 37 پست

چقدر شبیه خواهر منه هر مریضی میگیره میگه این ارثیمونه شما ها هم میگیرین قیافشم برای ما همیشه زار و بی حال و داغونه. هرچی بهش میگیم تلقین نکن به خودت بدتر میشی ناراحت میشه میگه شما فکر میکنین من دروغ میگم 

رسما روانیمون کرده   ولی اینا علائم افسردگیه باید خودشونو درمان کنن

تا اطلاع ثانوی حوصله ندارم
چقدر شبیه خواهر منه هر مریضی میگیره میگه این ارثیمونه شما ها هم میگیرین قیافشم برای ما همیشه زار و ب ...

وای خیلی بده بیشتر از همه خودشون اذیت میشن

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه ما چاقیم عمری نداریم😂 حالا خودش کلی وزن کم کرده، منم دارم کم میکنم، حس میکنم افسرده شده که این ...

به حرف کسایی که میگن ازش دوری کن گوش نده عزیزم خواهرته هم خونته افسرده شده اعتماد به نفسش خیلییی کمه باهاش صحبت کن حرفای مثبت بزن زورش کن برید باشگاه برید خرید با هم یا اگه دورید از هم بهش هی زنگ بزن درمورد چیزای مثبت باهاش حرف بزن

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2731
واسه منم مامانمه همش از بدبختی حرف میزنه . چطوری تحمل میکنی؟ به منم بگو 

راستش زیاد باهاش تنها نمیمونم سعی میکنم دوتایی نباشیم...منمتاهلم هنوووزم نمیتونیم باهم یجا بمونیم..قشششنگ موجای منفی ک ازش میادو حس میکنم...وقتی میرم اونجا 90 درصد مواقع با پدرم همصحبتم...یا بخوایم جایی برنامه بذاریم بابام بگه من نمیام بامامانتون برید میگم نه کنسلش میکنم...تاجایی ک جا داره دردو دل نمیکنم ...بهش جواب پس نمیدم توضیح نمیدم ...اخرم میگه ایشالله خدا ی بچه مثل خودت بهت بده انقدمنو اذیت میکنی...میگم ایشالله 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
ممنونم خواهر جون 

عزیزی...فقط بگم سعی میکنم بی احترامی نکنم...اما گاهی خسسته میشم...چون خیلی سخته سالها بخوای با کسی درگیر باشی ک سراسر منفیه ...احساساتتو سرکوب کنی چون هر لحظه ممکنه اون با تیکه و حر فای منفیش سرکوبش کنه ...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
عزیزی...فقط بگم سعی میکنم بی احترامی نکنم...اما گاهی خسسته میشم...چون خیلی سخته سالها بخوای با کسی د ...

خیلی سخته. خیلی وقتا دلم نمیخواد برم خونه ی مامانم. از روی ناچاری میرم. همش حرفای منفی. از وقتی پدرم به رحمت خدا رفت تند تند میرفتم پیشش. انقدر حرفای منفی زد من افسردگی گرفتم. دوساله دارم با افسردگی میجنگم. وقتایی که پیشش هستم شبا تا صبح بیدارم بیخودی میشینم گریه می کنم. اما خونه ی خودم میخوابم. اونم مامانمه نمیشه که نرم. خیلی شرایط بدی دارم. خدا خودش کمکمون کنه. ممنونم که جواب دادی خواهر خوبم 

2738