2726
عنوان

کیا موافق هستند چله سوره احزاب با سوره حشر بزارم برای ازدواج؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 118 پست
باید چکار کنیم برای حاجت درونی منم دعا کنید 

گلم روزی یبار سوره احزاب با حشر باید بخونی به مدت ۴۰ روز

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
سلام دوستان چله از کی شروع میشه ؟ لیستتون اگه جا داره لطفا اسم منم بنویسین

نوشتم گلم هرتکمیل بشیم صدا میزنم💋

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قربونت برم 🥰😘بایدبریم درخونشون وبیاریمشون توچله.😁

گلم اسمتو برای چله احزاب بنویسم😁

سلام آبجی نازم😘😘خوبی؟ممنون میشم اگه این لطف رودرحقم بکنی🙏💋💋💋💋

سلام عشقم مرسی من خوبم .تو خوبی چه خبراا.نوشتم عزیز دلم💋💋حاجت روا بشی

سلام عشقم مرسی من خوبم .تو خوبی چه خبراا.نوشتم عزیز دلم💋💋حاجت روا بشی

دستِ گلت دردنکنه😘😘لطف کردی.

الهی همیشه خوب وشاد وسلامت باشی.💖💖منم خوبم خداروشکرمرسی ازاحواپرسیت آبجی نازم🤩💋💋🤗

الهی توهم خیرببینی وحاجتروابشی.الهی آمین

خدا با منه و برای من کافیه  
دستِ گلت دردنکنه😘😘لطف کردی. الهی همیشه خوب وشاد وسلامت باشی.💖💖منم خوبم خداروشکرمرسی ازاحواپرسیت ...

انشالله همیشه خوب باشی عزیز دلم 💐💐

عزیز همو تکمیل نشده؟؟؟؟؟

چرا گلم امروز شروعه مگه نمیدونی🤦‍♀️https://www.ninisite.com/discussion/topic/3288995/زندگی-سالم-وکاهش-وزن-گروهی-بامدادخمار-دوره-ی-جدید

عزیز همو تکمیل نشده؟؟؟؟؟

صدات کردم فکر کنم چند روز پیش🤦‍♀🤔

عزیز همو تکمیل نشده؟؟؟؟؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3470476/چله-سوره-احزاب-و-سوره-حشر-مجردا