2726
عنوان

راهنمایی در مورد ادامه تحصیل

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 24 پست
اینکه پزشکی و پیراپزشکی بازار خواهد داشت یا نه میشه گفت بی تردید بازارشو داره و شاغل میشی ولی اینطور ...

بله درسته ولی با توجه به سنم درسته من حداقل 7-8 سال دیگه بخونم تا تموم شه درس و طرحم ؟

از طرفی به قول شما تو این مدت شاید خارج از ایران بتونم جایگاه کاری خوبی پیدا کنم

و اینکه میترسم 7-8 سال دیگه بازار کار دندونپزشکی مثل الان نباشه

بله درسته ولی با توجه به سنم درسته من حداقل 7-8 سال دیگه بخونم تا تموم شه درس و طرحم ؟ از طرفی به ق ...

بنظرم منطقی تر اینه که تشریف ببرین خارج از کشور زندگیتونو کنین

اینجا هیچی مشخص نیست متاسفانه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اينم بگم من تا فروردين سركار بودم حقوقم ماهي سه و نيم تا چارتومن بود ولي همسرم كه مهندسي خونده درام ...

والا عزیزم شما که پزشکید اینو بگید ما دیگه چی بگیم

من ارشدمو با نمرات خیلی بالا گرفتم و همیشه شاگرد ممتاز بودم ولی دریغ از یه کار حتی معمولی و ساده !!!

حالا یه سریا شعار میدن اگه کار بلد باشی کار گیرت میاد و اینا .. اینا همه شعاره .. بجه هایی رو میشناسم با کلی تجربه و کار خوب ولی چون رشتشون مهندسیه شاید به زور 2 تومن در ماه درآمد داشه باشن

2728
شما چرا از فروردین دیگه سرکار نرفتی؟

چون هزينه ي رفت و امدم و پرستار پسرم بالاي ماهي چهارتومن ميشد نميصرفيد برم اصلا

من خواهرشوهرم و شوهر خودمو ميبينم كه نه پارتي نه رانت داشتن از صفر شروع كردن مهندسي هم خوندن  و درامداشون خوبه

از من كهبهتره

شرايط همين الان  هم افتضاحه  خواهرمم دندون خونده اصلا اوضاع اونجوري نيست كه مردم فكر ...

برای کدوم کشور اپلای دادین ؟

ما برای کانادا 

همسر دستیار جراح بود گفتن کانادا بهترینه

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
برای کدوم کشور اپلای دادین ؟ ما برای کانادا  همسر دستیار جراح بود گفتن کانادا بهترینه

كانادا كشور خوبيه ولي برا من مناسب نبود  

اب و هواي سرد  برام سخته 

ازمون معادلسازي پزشكيش سخته و بعد از قبول شدن هم كار سنگين و شيفتاي سنگين دارن 

ما جنوب دانمارك قراره بريم ان شالله

هم سيشتم اموزشيش برا بچه ها  عاليه 

هم مسيرش نزديكتره رفت و امدش كمي راحت تره

هم ساعات كارشون خيلي كمخ 

بيمار كم شيفتاي سبك 

درامد خوب

كانادا كشور خوبيه ولي برا من مناسب نبود   اب و هواي سرد  برام سخته  ازمون معاد ...

عزیزم دنداندونپزشکا که میگن درآمد خوبی دارن. حداقل 10 تومن در ماه اگه تازه کار باشن... پس چرا خواهرتون ناراضیه؟ 

عزیزم دنداندونپزشکا که میگن درآمد خوبی دارن. حداقل 10 تومن در ماه اگه تازه کار باشن... پس چرا خواهرت ...

نه عزيزم خيلي كمتر از اين مقداره 

خصوصا اوايل كار كه هنوز شناخته شده نباشي خرج مطب و اجاره مطب و قسط وسايلت بيشتر از درامد مطب هست