2737
2739
اول خودش عاشق شدونگاه عاشقانه کرد .بچه مردم که سربزیر بود.بااین فیلم سطح پایین.تیوی چه فیلمی داره .ک ...

دقیقن...ما هم یا پویا میبینیم بخاطر بچه ها یا انیمیشن برا بچه ها میذارم...شب که شوهدم میاد و دورهمیم خب چه نگا کنیم...یا باید اخبار مزخرف رو دنبال کنیم یام کلن خاموش کنیم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
ما کلا تلویزیزن نمیبینیم.دخترم عصرها یه ساعت کارتون میبینه شوهرمم شبها یه اخبار .خلاص

آخه چنان دفاع محکم کردی گفتم پیگیری لابد😁

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا 😆 اخه چرافقط ما باید تاوانه هوس اون خانومو بدیم ایرانی بوده مگه😐

همینو بگووو😓😓😭

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
خوب فقط همین فیلم رو داره درمورد چی حرف بزنیم .فقط شبکه اضافه کردن

سالی دوبار خونه ما تی وی روشن میشه

مختار و یوزارسیف

تو چندسال اخیر پیش نیومده بشینم پای تی وی

حیف وقت و انرژی که پای این مزخرفات حروم شه

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
2731
اره مخصوصا وقتی مظفری گفت اگه نرمبهترین زن دنیا رو از دست میدم. رسما حالم بهم خورد

چرا حالتون بهم خورد؟ این حس خیلی عاشقانه ست.
برای من هفت سال پیش اتفاق افتاد و با اون آقا ازدواج کردم. هنوزم میگه
میگه اگه نمی اومدم بهترین زن دنیا رو از دست میدادم. این جمله خیلی حس عاشقانه با خودش داره

خیلی هم قشنگه

منم خیلی دوستش دارم.
مخصوصا ماجرای بله گرفتن و خواستگاریش، شبیه اتفاقی هست که واسه خودمون اتفاق افتاده.
از دیروز همش همسرم میگه یادته؟ یادته چطوری ازت خواستگاری کردم؟ یادته چطوری بله گرفتم.
صدبار دیگه ام پام میشکست ارزشش رو داشت که تو بله بگی!
قند تو دلم آب میشه ازین حرفهاش. واقعا عشق خیلی ارزشمنده

2738