2733
2734
عنوان

پسرم توی آزمون سنجش دبستان رد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 43667 بازدید | 206 پست
ممنون عزیزم لطف داری نه نیمه دومیه 5سال و 10 ماهشه اما خداییش من فرق چوب و شیشه و معکوس باهاش کار ...

فرق چوب و شیشه خیلی راحته

خواسته بچه قوه خیالش رو به کار بندازه

شیشه میشکنه، چوب دیر تر میشکنه، مثلا میگفت مبل هامون چوب دارن، پنجره مون شیشه، شیشه دستم رو میبره، خطرناکه، درخت چوب داره، شیشه اونورش دیده میشه، چوب قهوه ای رنگه، شیشه مثلا آبی هستش... 

کتاب هوش و استعداد تهیه کنید و در خونه باهاش کار کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام . عزیزم یه سوال بی ربط از تاپیکت ازت بکنم؟؟ یادمه خواب گوشواره طلای سفیدوزرد دیده بودی . تعبیرش چی شد برات ؟ من دقیقا همین خوابو دیدم . شما بچه دومم اوردید ؟ ببخشید کنجکاوی کردما

سلام . عزیزم یه سوال بی ربط از تاپیکت ازت بکنم؟؟ یادمه خواب گوشواره طلای سفیدوزرد دیده بودی . تعبیرش ...

سلام. نه من هنوز باردار نشدم

ولی خواهرم گوشواره بدل سفید دید پسر شد

خدایا حافط همه نی نی ها باش.
2728
2738

سلام منم پسرم دیروز سنجش رد شده .من فقط دارم حرص میخورم که چرا باهاش کار نکردم اخه من نمیدونستم که از این سوالات ازش میپرسم.و فقط این میدونم پسر من رو بردن طبقه بالا و ما تو حیاط موسسه بودیم اینم خیلی ترسیده بوده بطوری که وقتی امدم پایین گفت مامان من بالا خیلی ترسیدم ولی میخام بدونم کجای این سنجش درسته که بچه رو به این طرز از والدینش دور کنن و از ترسش پسرم نتونه جواب بده.و واقعا مخالفم که یک سال دیگه واسته تا آمادگی پیدا کنه اخه این بلده۱۰برعکس بشمره و شکلای ساده هندسی بلده.و حروف انگلیسی رو به ترتیب میگه موندم چرا بر چه اساسی تشخیص دادن امادگی نداره.

فاضل علیپور هستم مدرس و مشاوره پایه ابتدایی از گروه آموزشی مدرس خوب

در آزمون سنجش ورود به مدرسه مسائلی مانند آگاهی نسبت به محیط اطراف، پیروی از دستورات ساده، حل مسائل ابتدایی و نحوه برقراری ارتباط کودک با هم

سن و سالان خود سنجیده می شود.

پارامترهای اصلی آزمون سنجش کلاس اول:

*شنوایی سنجی، بینایی سنجی و سلامت جسمانی

*روانشناسی و مهارت حرکتی

در مرحله اول شنوایی سنجی بینایی سنجی و سلامت جسمانی توسط پزشک عمومی ارزیابی می شود اگر در این مرحله کودک مشکلی داشته باشد به پزشک مربوطه ارجاع داده می شود تا مراحل درمان طی شود سپس کودک نزد روانشناس میرود، روانشناس سوالاتی می پرسند تا حافظه کوتاه مدت ، حافظه بلند مدت و ضریب هوشی و توانایی یادگیری کودک را بسنجد.

توانایی کودک در مرحله روانشناسی و حرکتی شامل موارد زیر می باشد :

پیروی از دستورات ساده، پاسخ به سوال تشریحی که امکان دارد برای کودک دشوار باشد، تشخیص اعداد ، رنگ، حروف ، شکلهای هندسی ساده، اطلاعات عمومی و حل مسائل ساده .

در بخش های بعدی سوال هایی که در آزمون سنجش پرسیده می شود جهت آمادگی ذهن آموزان بیان می گردد.

برای دانلود کلیه ویدیو ها و نمونه سوالات آزمون سنجش می توانید به وبسایت معلم اول مراجعه نمایید

آدرس وبسایت: http://moalemaval.ir/cat/59/sanjesh-aval/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/modaresekhob/

نگران نباش این سنجش با سنجش ورودی مدرسه فرق داره دختر من سنجش ورودی مدرسه رو رد شد بعد فرستادن سنجش ...

ببخشید شما دخترتونا سنجش تخصصی بردین فایده ای داشت ما دخترما دلیل اینکه میگن زوده برای ثبت نام میگن سنجش تخصصی ببر نمیدونم بدرد میخوره یا نه میشه جوابما بدین

میشه برای حاجتم3صلوات بفرستین الهی خیر ببینید