2733
2734
عنوان

آمادگی برای زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 49 پست
بیشتراز۱٠٠تا دکتر میشناسم ک میکنن کی گفته این حرفو؟بله خیلی از بیمارستانای دولتی قبول نمیکنن شما ب ...

وای گاندی نگو 

من تو خوابمم همچین بیمارستان باحالی ندیدم 

تو اینستا عکساش دیدم هتل بیمارستان تو شهرستان ازین چیزا خبری نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای گاندی نگو  من تو خوابمم همچین بیمارستان باحالی ندیدم  تو اینستا عکساش دیدم هتل بیمار ...

اتفاقا انچنان خوب نیست دوستم طبیعی زایید اونجا تقریبا سه ماه پیش..جفت تو شکمش مونده بود خدابهش رحم کرد ازشدت درد رفته بود باز بیمارستان سونو کردن فهمیدن

دوهفته بعد زایمان باز رفت اتاق عمل

اتفاقا انچنان خوب نیست دوستم طبیعی زایید اونجا تقریبا سه ماه پیش..جفت تو شکمش مونده بود خدابهش رحم ک ...

وای مگه میشه دکتر گاوه وقتی جفت بیرون نیومد همینجوری میگه برو😐وقتی جفت بیرون نیاد باید با دستشون بکشن بیرون وااااای من دیدم دکتر دستش تا آرنج می‌کنه داخل مریض جفت می‌کشه بیرون خیلی چندشه 

قربون سزارین برم دردسرش کمتره

خیلی شیک و مجلسی میری اتاق عمل بعدشم درد داشتی شیاف میزارن

مثل طبیعی زجر نمیکشی

من عکسای بیمارستان گاندی دیدم خوشم اومد از نحوه کارشون اطلاع ندارم

دکتر خنگ همه جا پیدا میشه

2731
وای مگه میشه دکتر گاوه وقتی جفت بیرون نیومد همینجوری میگه برو😐وقتی جفت بیرون نیاد باید با دستشون بک ...

این جفت سر راهی بوده گلم با جفت عادی فرق داره جفت تکه تکه میشه مثل جیگر پاره پاره باید همش جمع شه بعد زایمان یه تیکه هم بمونه خطر مرگ داره

منم تعجب کردم اما دوستمه دیگه جلوچشم بود

اره سزارین عالیه