2737
2734

این که بیشتر شبیه نقاشیه تا عکس 

ولی اگر موخای باور بنماییم یه گلی گلدونی گربه ای بذار رو همون میز وسط و دوباره عکس بگیر. بفرست و یه سوال اینکه اونجا الان روز یا شب؟؟؟

پنجره ها میگن روزه 

من الان خودم توی لس آنجلسم اینجا معلوم نیست چیع گرگ و میشه تگرگم میباره 

رفقا دارن کله پاچه و پپسی میزنن 

ازینا😌

ما یه دونه شو داریم

یه باغ ارثیه ایه تو دل کوه دو تا رودخونه ی کم آب از بالا و پایین خونه رد میشه خدنه که چه عرض کنم یه اتاق با سقف شیروونی قرمز بین یه عالمه درخت سیب و گلهای بابونه که بهار تا زانوهات میرسن

خرچنگ ها و لاک پشت ها برای خودشون کنار آب به شادی زیست میکنن

اگه ترسو نباشی یه بهشته

البته برق نداره چون تو دل کوهه ما همیشه موتور برق میبریم تا سکته نکنیم

🖤 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دختر اضافس  یکی از پسرا باید دوتا دختر برداره 🤪

دیبی اون کلاه نارنجیه اس

یه عقاب همیشه تنهاس😏

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2731
ما یه دونه شو داریم یه باغ ارثیه ایه تو دل کوه دو تا رودخونه ی کم آب از بالا و پایین خونه رد میشه خ ...

من میترسم ازین مدلیا

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2738