2410
2553
عنوان

قسمتون میدم ب خدایی ک میپرستید بیایید دعا کنید ب دوقلوهام چیزی نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 57 پست
آمپول بتامتازون برتکمیل ریه هاشون تزریق کردین؟ آن شاالله به موقع وسالم هردوشون میان توآغوشتون الله ...

اره آمپول اینجا زدن 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاءالله سالم میمونن گلم .واقعا دوقلویی خیلی سخته منم همش دل درد و فشار شکم دارم.

فدااااات محتاج دعاهاتونم 🥺🥺

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
2720
اره آمپول اینجا زدن 

پس خیالت راحت.آب بیشتربخور وتکون هم نخور،استراحت مطلق باش

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
پس خیالت راحت.آب بیشتربخور وتکون هم نخور،استراحت مطلق باش

باش عزیزم دعا کن برام 

گفتن تا موقع زایمانت باید بمونی یعنی دوماه

اخه منم سر ی قضیه ای تو بارداری بستری شدم استزاحت مطلق وزیرم لگن میزاشتن خیلی خسته کننده بود. انشالله دوقلوهات رو سالم بگیری بغلت

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
اخه منم سر ی قضیه ای تو بارداری بستری شدم استزاحت مطلق وزیرم لگن میزاشتن خیلی خسته کننده بود. انشالل ...

اره سخته دعا کن برام عزیزم 

2714
عزیزم در چه حالی‌؟بچه هات خوبن انشالله؟

مرسی بیمارستان بستریم از اون روز گفتن تا ۳۴ هفته باید بستری باشی من فعلا ۲۷ هفته و ۳ روزمه 

مرسی بیمارستان بستریم از اون روز گفتن تا ۳۴ هفته باید بستری باشی من فعلا ۲۷ هفته و ۳ روزمه 

عزیزم انشالله تن خودت و شاه پسرات سلامت،نگران نباش،خدا بزرگه،به سلامت و بموقع بدنیا میان

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه