2737
2734
عنوان

باردارای دوقلو ترخدا التماستون میکنم ی لحظه کمممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 39 پست
علایم خاصی نداشتم، هماتوم داشتم خونریزی های شدید میکردم اخرین بار که شدیدا خونریزی کردم اب و خون ازم ...

اها وای خدا همش استرس دارم ....ان شاالله این نی نی سالم سلامت بیاد بغلت

خدایاشکر🌹
اها وای خدا همش استرس دارم ....ان شاالله این نی نی سالم سلامت بیاد بغلت

استرس نداشته باش عزیزم، بسپر دست خدا خودش حفظشون میکنه، فقط خواهشا استراحت کن استراحت استراحت.اصلا از جات تکون نخور چون دوقلویی حاملگی پرخطره.مرسی عزیزم ایشالا نی نیای شماهم به سلامت بیان بغلت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنیا اومدن ولی نموندن    من هفتم پایین بود بچه هام هردو تو ی کیسه بودن

من ب خونریزی افتادم اومدم بیمارستان ک گفتن کیستم نشتی داره

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
دنیا اومدن ولی نموندن    من هفتم پایین بود بچه هام هردو تو ی کیسه بودن

الهی بمیرم میدونم چی کشیدی سخته ایشاله این نینیت صحیحو سالم دنیا بیاد 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
2728
الهی بمیرم میدونم چی کشیدی سخته ایشاله این نینیت صحیحو سالم دنیا بیاد 

دور از جونت عزیزدلم. دعا کن برام.منم دعا میکنم ایشالا نینیای نازت صحیح وسالم بیان بغلت، توکلت به خدا باشه، خودش برات حفظشون میکنه

من ب خونریزی افتادم اومدم بیمارستان ک گفتن کیستم نشتی داره

عزیزم هفته ی بارداریت بالاست به احتمال زیاد یکی دو هفته دیگه نگهت میدارن سرم و انتی بیوتیک بهت میدن بعد بچه هارو دنیا میارن میذارن دستگاه.غصه نخور گلم.

چجوری دو قلو باردار شدین.ارثی هستش یا نه؟؟

هم ارث هم کلومیفن و اول ازهمه خواست خدا😍😍😍

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2738
سلام عزیزم خوبی؟نی نیا خوبن؟چیشد؟ چیکار کردی؟

سلام مرسی گلم خدارو شکر فعلا همه چی خوبه ولی از اون روز بیمارستان بستریم الان ۲۹ هفته ام هنوز پر نشده و گفتن ک هفته ی ۳۴ بچه هارو برمیدارن تو بیمارستان موندن خیلی سخته ولی بخاطر بچه هام تحمل میکنم ترخدا دعا کنید سالم بدنیا بیان و عفونت نگرفته باشن