2733
2734
عنوان

خانمای مذهبی و دغدغه مند به تربیت فرزند لطفا!

| مشاهده متن کامل بحث + 2175 بازدید | 191 پست

باید دخترت پرورش بدی عزیزم دو سال دیگ‌بزرگ میشه ازت تبلت میخواد من زیاد ب بازیاش دقت کردم بعضی بازیاش دختر لخت لباس میپوشن یا کارای زشت که اصلا پسند ماها نیس یا مثلا میری پارک یا مغازه صحنه های زشت از دختر خانوما میبینی که واقعا خجالت اوره ما خودمون توی میدان شهدا ساکنیم ولی بعضی وقتا توی پاراکش بری از زن بودنت خجالت میکشی.یا خیلی چیزای دیگ ..شما میتونی دخترت پارک نبری؟مدرسه نبری ؟شما مراقب بچتی از لحاظای اهنگ و حیا و فحش و ادب ایا همسایتم مراقبه؟؟؟؟بخدا ما پردیس مستاجر بودیم یه ساختمون که از لحاظ مذهبی بشدت ضعیف بودن ....وقتی پرچم امام حسین میذاشتیم میومدن میکندن پرتش میکردن...یا یکباری همسایمون اومد گفت شما کلاس ساختمون اوردی با پایین اگه میشه بروووو ما سر سه ماه رفتیم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر شما باید بتونه فرق خوب و بد بدونه وگرنه با کوچکترین چیز که پیش بیاد از شما مخفی میکنه و دنیات دور میشه ازش ....اگاهی توی خیابون من مادرای مذهبی میبینم که دختراشون مذهبی نیستن و واقعا ناراحت میشم چون مادر نتونسته دخترش اموزش بدع. و ناموفق بوده در دخترش

2731
خب عزیز حالا جلوی شمام حیا کنه و اون ماچ و بوسه رو نبینه ینی بعدا شما ک نباشین وسوسه نمیشه ببینه؟بال ...

به نظر من البته فقط نظر منه واسه یه نوجوون در حد دیدن ماچ و بوسه بلامانع چون من خودم تو نوجوونی میدیدم نه منحرف شدم نه فاسد ولی در حد پیشرفته تر نه اصلا درست نیست و ماهواره هم حقیقتا بیشتر از ماچ و بوسه نشون نمیده 

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
به نظر من البته فقط نظر منه واسه یه نوجوون در حد دیدن ماچ و بوسه بلامانع چون من خودم تو نوجوونی میدی ...

پس ابنم بدونید ک ماچ و بوسه زمینه خیلی چیزای دیگه رو باز میکنه.درسته شاید واس یه دختر فساد نیاره اما پسرا در این زمینه اسیب پذیرترن

باید دخترت پرورش بدی عزیزم دو سال دیگ‌بزرگ میشه ازت تبلت میخواد من زیاد ب بازیاش دقت کردم بعضی بازیا ...

بله کسی دیگه این دوره و زمونه واسش مهم نیست اما ما که مهمه واسمون.پس خودمون رعایت میکنیم و تا جایی ک بتونیم چشمشو به روی خیلی از بی حیاییای بیرون ببندیم.واقعا ک فساد تو جامعه زیاد شده.من ک میرم بیرون فقط حرص میخورم.

2738
پس ابنم بدونید ک ماچ و بوسه زمینه خیلی چیزای دیگه رو باز میکنه.درسته شاید واس یه دختر فساد نیاره اما ...

خب دیدگاها متفاوته و واقعا دلیلی نداره من بخوام شمارو قانع کنم چون نظرتون محترمه ولی چون نظر خواهی کردید میگم خیلی زوم نکنید وحساسیت به خرج ندید رو بهضی ازمسایل چون نتیحه عکس میده شما میتونید اگه دوست دارید دخترتون رفتار خاصی داشته باشه یا مسایلی رو رعایت کنه خودتون عملا نشون بدید و درواقع غیر مستقیم اونجوری که دوست دارید بار بیاریدش ولی اینو بدونید که صد در صد نیست این تربیت شایددر آینده دخترتون مثلادوست نداشت ادم مذهبی باشه ولی شما به عنوان مادر باید به نظرش احترام بزارید و تفاوت هارو قبول داشته باشید .ولی من آرزو میکنم طرز فکر ونظر دخترتون با خانواده هم خونی داشته باشه

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد

شما فقط تربیت درست اموزش بده  و توی منزل رعایت کنین برای ماهواره و یا پوششتون و حیا مطمئن باشین خدا کمکتون میکنه و فرزند صالح تحویل میگیرین اجرتون با امام حسین انشالله نامدار و امام زمانی باشه