2726
حساس شدی عزیزم وگرنه هیچ کس بی عیب نیست حالا یکی ظاهر یکی باطن متأسفانه عملای زیبایی تو ایران باعث م ...

مرسی عزیزمم چقدر تو خوبی 

بخدا من ظاهر برام مهم نیست یه جوری از نظر روحی احساس میکنم دیگه جوون نیستم نمیدونم چرا هیچوقت همچین احساسی نداشتم 

ولی یه احساس گناهی هم دارم برای صورتم که به دکتره گفتم درباره جوش و اینا‌ و اینطوری شدم و نمیتونم تمرکز رو کاری بکنم

کاش اینقدر حساس نبودم 😞

انشالله

استارتر منم مدتهاست تو فکر تزریق چربیم صورتم خیلیییی لاغره ۲۹ سالمه خواهش میکنم درصورتیکه  خواستی عکس بزاری صدام کنی آخه تو تاپیکا بعصیا میگن نامتناسب میشه وفلان پشیونم کردن

تو تاپیکی که استارتر ناراحته، نخندیم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صد درصد چروک میافته این عادت به سن ربط نداره وقتی یه حرکتی مدام تکرار بشه تأثیرشو میزاره

واقعاااا؟؟؟ 

یعنی پیشونی ادم صاف نمیمونه وقتی ابروشو میدهدبالا؟؟☺️

ولی😟 

اخه ... قبلا نبودا ؟؟ برا من؟

نمیدونم

واقعا نمیدونم 

خدا اخر و عاقبت همه رو به خیر کنه من به چی گیر دادم 🙁

2728
یعنی هیچ احساسی از وجودش تو پیشونیتون ندارین یا مثل قبل ابروهاتونو میتونیین بدین بالا  یا ادم ق ...

من الان سالی یک بار میزنم خیلی هم طبیعی هیچ کس نفهمیده عزیزم ابروهام رو خیلی نمیتونم ببرم بالا ولی تابلو نیست

بچها  رفتم تزریق 

دکتر گف چون میخاد ۵۰درصدش بخابه دوبرابر زد 

وکلا روش خوب و مطنعنی بود 

بدون بازگشته 

برا منم یه نامتقارنی نامحسوس هست ولی طبیعیه میخابه 

ولی بدیش این بود که درد داشت

بچها  رفتم تزریق  دکتر گف چون میخاد ۵۰درصدش بخابه دوبرابر زد  وکلا روش خوب و مطنعنی ...

مرسی گفتی عزیزم ولی زیاد نمیزد فردا بخوابه پوستت شل میشه

تو تاپیکی که استارتر ناراحته، نخندیم🙏

سلام بچه ها من تقریبا بهتر شدم 

ففکر میکردم مشکلم واقعا فیزیکی بود 

ولی واقعیتش این بود که نمیخواستم و نمیتونستم بالارفتن سنم و تغییراتش تو صورتمو بپذیرم 

الان سعی میکنم به عنوان بالغ شدنم و پخته شدنم بهش نگاه کنم نه ضعیف شدن  و 

وای معلوم نبود درگیر چیا بشم اگه نمیفهمیدم 

الان میفهممم چرا بعضیا سمت چه جراحیایی میرن برا صورت یا تزریق چه چیزایی خودمم نزدیک بود چکارایی بکنم

من این مدت افسردگی گرفته بودم و واقعا احساس میکردم دیگه صورتم درست نمیشه  بچه ها اول قبل اینکه متخصص پوست برین مشاوری روانشناسی برین  من اصلاا خودمو نمیتونستم بپذیرم