2737
2739
پس چرا شوهر من اصلا حرص نمیخورد😒همشم میگفت خوب کاری کرد

😁😁😁

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
من سه چهار صفحه بیشتر نخوندم، همه ما خانم هستیم، کاش یاد بگیریم که کلمات بیوه و مطلقه رو از فرهنگ لغ ...

Single mother خارجكيا

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزيزم اين رفتار ستايش، اعتراض گونه هست، اونا بهش احترام نزاشتن و بهش اين حق رو ندادن، اونم گفت به ...

خب عزیزم من یهوو یه کاره بگی میخوام شوهر کنم دختر مجردم باشی خانوادت شوکه میشن این یه خانم سن بالا با بچه بزرگ مسلمه بچه اول که بشنوه شوکه میشه بعد کنار میاد ،این خانم اصلا مجال نداد حتی نگفت صحبت کنیم ببینیم تفاهم داریم!؟یهوو پاشد جای مرده رو اماده کرد و فوری محضر

چرا دیگه مجرد بود چون حالا یا توی عقدبستگی یا دوران محرمیت قبل اینکه برن سرزندگیشون دختره ولش کرده ر ...

منم باهات موافقم.‌.پسره میگفت ستایش سنبل وفاداریه...

الان کجاش وفاداره؟شوهر کرد دیگه😐عکس طاهرم از روی میز برداشت

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2728
با این حرفت یاد یه زنه افتادم که رفته بود زایمان کنه میترسیدبیچاره  پرستار گفته بود حالتو کردی ...

بعضی از دکتر پرستارا هارشدن افسارپاره کردن

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
نه تنها ستایش به نظر بچه ها توجه نکرد تلاش نکرد نرمشون کنه اوناهیچی .از پدرشوهرشم اجازه درست حسابی ن ...

ستایش خل و چل واسه شنیون و ارایش عقد دخترش از پدرشوهرش اجازه میگیره خودشیرینی میکنه ولی واسه ازدواجش هیشکی رو چغندرم حساب نکرد  

وای عالی بود  بگو دخترا موندن به شوهر مرده ها دیگع نمیرسه 😂

اوووف شوهر مرده ها و مطلقه ها ک پسر و مجرد تور میکنن فقط عزیزم هرچی پیر و پاتاله هم گیر میدن ب دخترا

برعکسه زمونه خواهر 

پسر مجرد جون میده واسه زن سن بالا و البته بیوه 

نه عزیزم  حتی زن ها علیه زنها هستن وگرنه این حرفو نمیزنن مامان من دقیقا مثل ستایش با شرافت زن ...

دور از جون مادر محترم شما مث ستایش ادا اصول درمیاورد ناز و نوز الکی میکرد؟؟؟؟؟ با دست پس میزد با پا پیش میکشید میرفت با عکس شوهرش لاو میترکوند و .....

این رفتارهای مزخرف ستایشه ک اعصاب همه رو خورد کرده نه نفس کاری ک انجام داده یهو ورق برگشت براش انگار خیلی بچه گانه ساده لوحانه بااون طرز گفتنش ب خانواده

2738
 قصد توهین نداشتم ولییی هر ادنی اصولا مرد جماعت پای زن مرده نمیمونه البته نه خانماهم همین طورن

ن نمیخاستم بگم شما توهین کردین. درسته مردا و زنایی هستن ک فردای طلاق یا مرگ همسرشون فکر ازدواج مجدد هستن. اما من مطمعنم ک بعد همسرم خدایی نکرده جونی برام واسه زندگی نمیمونه چبرسه ازدواج. راجع به همسرمم فکر میکنم همینطور باشه...

اصلا تو عمرم فیلم به مزخرفیو مسخرگی ستایش ندیدم. باور کنین تو ستایش 3 هر سکانش ی تعجب و چرایی بزرگ برام ایجاد میکنه. خانم ی عمر بچه هارو با بدختی ک پدر خودشم تو این فرار کردنا مرد از حشمت فردوس دور کرده. حالا ناجیه اون شده و بهش میگه من پشیمونم ک اینارو ازت دور کردم. تو عول نبودی فرشته بودی . بعدم تو چشاش نگا میکنه و میگه من میخام عروسی کنم شما رو هم به هیچ جام حساب نمیکنم 😐😂... بعد برا نامزدش ک اقای مظفری بود و اَه اَه پیف پیفش همه جارو پر میکرد تو خونش جاشو میندازه ک راحت باشه 😭😭😭😭😭خدایا ینی این فیلما جتی دیگه هم پخش میشه یا ابرومون حفظ میشه تو مملکت خودمون 😂

ن نمیخاستم بگم شما توهین کردین. درسته مردا و زنایی هستن ک فردای طلاق یا مرگ همسرشون فکر ازدواج مجدد ...

اره همه مثل هم نیستن   بعضیا بعد چهلم زنشون ازدواج میکنن😐😐😐😐 یا حتی وقتی زنه زندست نامرد روزگارن

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم