2737
2734
عنوان

نرگس و داستان خودکشی (باردارها نیاید)

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 33 پست

هرچقدرم بگن خودکشی تنها راه حل نی من واقعا خسته شدم پس کاملا درکت میکنم دلم نمیخواد بمیرم ولی دوست دارم اون صدای تو سرم بمیره انقدر فکر میکنم سرم همش درد میکنه دلم میخواد کلمو بکوبم به دیوار بلکه دیگه نتونم فکر کنم 

واي نرگس چقد تو اون تاپيك گفتيم نكن لامصب دلت ب حال خودت نميسوزه ب حال اون مادر بيچارت بسوزه من قبل بارداري خودكشي كردم همه ميگفتن مامانم داشت نابود ميشد سر مامانمم شد با سختيا جنگيدم فقط بخاطرر اينكه ميدونستم بعد من زنده نميمونه پس يكم رحم كن ب اون مادرا😔😐

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم برو خودت جمع کن این چرت و پرت ها رواینجا نگو می خوای خودتم بکشی نیاز به جار زدن نیست بعدشم اساسی مشکل داری باید بیمارستاناعصاب و روان بستری بشی تا درمان شی

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
2728