2737
2734
عنوان

شوهرم...😐

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 23 پست
نگران همین چیزام. آبجیتون ناراحت نمیشه ک پسرش یاد گرفته؟من افسرده میشم وقتی فکرشو میکنم ک بچم یاد بگ ...

شوهرش که کاری نمیتونه بکنه میگه بی ادبه دیگه ولی پسرش میگفت چند بار این فحش داد اخم براش کردم محلش ندادم حالا میگه فعلا از سرش افتاده

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بابام همینطوره دامادمونم همینه بعد بچه خواهرم سه سالشه از باباش پشت ماشین فحش بد یاد گرفته اون با ...

گاهی اوقات باباش تو خونه هم مثلا موقع دیدن فوتبال همین فحشارومیده😣

به خدا فقط برای تربیت بچه نگرانم وگرنه من خودم از بس فحشاشو شنیدم عادی شده برام

اگه شما تربیتتون خوب باشه بلد هم باشه هیچ وقت به زبون نمیاره عزیزم مثل پسرای من یعنی تو فامیل و همسایه هیشکی فک نمیکنه که اینا فحشی بلد باشن همیشه مادر شوهرم میگه با این که پسر من زیاد مراعات ادب نمیکنه اما پسرا خیلی مودبن اینم از تربیت تو هستش منظورش منم پس نگران نباش ایشالله که نمیگه 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2728
شوهرش که کاری نمیتونه بکنه میگه بی ادبه دیگه ولی پسرش میگفت چند بار این فحش داد اخم براش کردم محلش ن ...

ای خدا از  دست این مردا من با خودم میگم اینقدر زحمت میکشیم بچه بزرگ میکنیم آخرش بچه بخواد بددهن وبی ادب بشه همه زحماتمون بر باد رفته.

روی اخلاق داداشت اثر گذاشته؟

آره هردو از داداشم مثه خودشن 

بزرگه29 سالشه کوچیکه15 سال

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
2738