2737
2734
استرس دارم

استرس نداشته باش اگه تصميمت جديه بزن بره

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس دارم

هیچ اتفاقی  نمیفته  فقط کاش  اوایل محرم  میزدی  الانم  زمستونه  هوا سرده  فقط سرت رو همیشه  خوب بپوشون  تا سرما نخوری 

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
2728
من ۲۸ سالمه و مامان دوتا بچه دوسال پیش دوبار توی دوسال پیاپی موهامو از تتتتتته ته ماشین کردم  ...

واسه مهمونی و خانواده شوهر چه کردی؟

من آخه موهام خیلی کم شده جلوش و نازک...دلم میخواد بزنم 

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

البته که دیگران نمی پسندن این کار رو و باید توانایی شنیدن داشته باشی چون فقط افراد ریسک پذیر می تونن این کار رو انجام بدن و مسلما همه توانایی پذیرش ندارن من فقط با شوهرم هماهنگ بودم البته که ایشونم موافق نبودن صد در صد ولی به نظرم احترام گذاشت بعد هم تو فامیل و دوست و آشنا دو درصد خوششون اومد ۹۸ درصد گفتن دیوونه ای 

البته که دیگران نمی پسندن این کار رو و باید توانایی شنیدن داشته باشی چون فقط افراد ریسک پذیر می تونن ...

مهمونی و مجلس چکار میکردی؟

2738
میشه بپرسم از کجا متوجه شدی خالی بستم؟ فکرنمی کنم شما منو دیده باشی

ندیدمت که؛از جمله اغراق آمیزت گفتم...آخه مگه مو چقد رشد میکنه ...اینجور که شما میگی در ماه سه چهار سانت رشد داشته🙄

تا شونه اغراق آمیزه؟ هفت ماهی میشه کوتاه کردم الان ۱۴ سانت شده 😐 نگفتم که تا کمرم رسیده تعجب کردین& ...

باشه

واسه مهمونی و خانواده شوهر چه کردی؟ من آخه موهام خیلی کم شده جلوش و نازک...دلم میخواد بزنم 

مهمونی نداشتم اون زمان خانواده ی شوهرمم دخالتی نکردن کلا خجالت نمیکشیدم چون چیزی واسه خجالت نبود عزیزم ب حرف بقیه توجه نکن 

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
البته که دیگران نمی پسندن این کار رو و باید توانایی شنیدن داشته باشی چون فقط افراد ریسک پذیر می تونن ...

دقیقا حتی ب من سرطانیم گفتن اما واسم مهم نبود ادم حسابشون نکردم

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
ان شاالله همیشه سلامت باشین 💜

مرسی عزیز دلم 😘

چی شد  چیکار کردی؟ 

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
2706