2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوندم عزیزم ممنونم ایشالله همیشه شاد باشی

حتی اگه برگرده باید یه فکر اساسی بکنی چون میگی از نظر پوشش خیلی فرق دارید

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
2728

خودم تو خانواده شدیدا مذهبی هستم و باور نداشتم ،از لحاظ مالی شدیدا به مشکل خورده بودیم با شوهرم دعوا ودرگیری داشتیم خیانت میکرد خلاصه بدبختی ها رو سرم ریخته شده بود از نینی سایت شماره چنددتا خانوم رو که گذاشته بودن تماس گرفتم فقط دروغه اخر فهمیدم کار طلسم و دعا رو خانم نمیتونه انجام بده ،خلاصه یه خانومی اتفاقی تو سالن باهاش دردودل کردم یه اقارو خیلی تعریف میکرد بهم گفت امتحان بکن خلاصه معجزه رو دیدم ،به قران محمد خدا این خانوم رو سر راه من گذاشت و شماره رو بهم داد  و بعد چندنفر از دوستان و خانواده هم نتیجه گرفتن ،یه اقایه یهودی هست تو اهواز بنام رسول واقعا ادم درستی هست کار جادو سیاه و صبی یهودی و سامری و ابطال میکنه، سرش شلوغه یه چند روز باید حوصله کنید ،من خودم تهران مجیدیه بودم واسم با اتوبوس فرستاد ولی برایه یکی از دوستانم رو تو شمال بود پست کرد ،واقعاااا کارش درسته ،این شمارشه ۰۹۳۳۲۰۵۷۷۸۵ فقط دعام کنید زندگی من درست شددیه نفرم زندگیش درست بشه دعاش واسم کافیه بگین از طرف خانوم ایمانی تهران در ضمن سرکتاب رایگان باز میکنه  خدا مشکل همه رو حل کنه