2737
2734
عنوان

بی بی کمرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 40 پست
امروز ۳۰مهره گلم ۵روزه گذشته اینجا بچه هاییو دیدم که با صبر و توکل از بتای ۲۰ به بچه های صحیح سالم ...

فقط صبر و تحمل و توکل عزیزم

برو آز بده و استراحت کن و خودتو ببند به آب سیب

وقتی همه چیز بخیر گذشت سونوی تشکیل کیسه و جنینتو ببر بزن تو صورتش که دیگه اینجوری  حرف بی ربط نزنه

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله که صحیح و سالم باشه و هرچی صلاح خداس بشه.مرسی عزیزم از کمکت

لطفا بهم خبرشو بده خیلی بفکرتم😍😍

برات صلوات فرستادم به نیت امام زمان

همه چیز عالیه میشه عزیزم😚

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
لطفا بهم خبرشو بده خیلی بفکرتم😍😍 برات صلوات فرستادم به نیت امام زمان همه چیز عالیه میشه عزیزم ...

حتما عزیزدلم.خبر میدم .یه دنیا ممنونتم.😘🌺

همین که آرام و قرارم تو باشی،کافیست❤
2731
لطفا بهم خبرشو بده خیلی بفکرتم😍😍 برات صلوات فرستادم به نیت امام زمان همه چیز عالیه میشه عزیزم ...

سلام عزیزم گرفتم جوابو.۹۷۹.۲ شده.مرسی که دلگرمی دادم گلم.انشاالله به این زودیا قسمت خودت بشه

سلام عزیزم گرفتم جوابو.۹۷۹.۲ شده.مرسی که دلگرمی دادم گلم.انشاالله به این زودیا قسمت خودت بشه

الهی هزار بارشکر 😭😭😭😢😢😍😍😍😍ممنون خبر دادی

الهی بحق امام زمان صحیح و سالم میاد بغلت نفسم

خیلی برام دعا کن

راستی توی تاپیکت دیدم ال دی خورده بودی اخه مگه میشه😋🤣😂

الهی هزار بارشکر 😭😭😭😢😢😍😍😍😍ممنون خبر دادی الهی بحق امام زمان صحیح و سالم میاد بغلت نفسم ...

فدات.مرسی عزیزم.انشالله به حق ابالفضلِ حسین تو همین روزا خبر خوش بدی

2738
راستی توی تاپیکت دیدم ال دی خورده بودی اخه مگه میشه😋🤣😂

😀😀آره عزیزم کیست کوچولو داشتم دکتر داد ۷ روز بخورم من ۹ روز خوردم اما جلوگیری نداشتم چون قبلا هم خورده بودم اما خب کیست و از بین برد بجاش یه فندق گذاشت واسم.خدارو هزار و صد مرتبه شکر.البته مامانم هم برادرم و با قرص حامله شده😁😁😁😁

😀😀آره عزیزم کیست کوچولو داشتم دکتر داد ۷ روز بخورم من ۹ روز خوردم اما جلوگیری نداشتم چون قبلا هم خ ...

عی جونم خیلی خوشحالم قدمش پر برکت ان شاالله

ی هفته استراحت کن بعدش ی بتا بده و برو سونو

دیگه سونو ندیا فعلا

عی جونم خیلی خوشحالم قدمش پر برکت ان شاالله ی هفته استراحت کن بعدش ی بتا بده و برو سونو دیگه سونو ...

مرسی عزیزم.نخ دیگخ نمیرم تا ۱۰ روز دیگه.بعدش میرم سونو واژینال🤗