2726
عنوان

کیا کاراشونو کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 52 پست
اره عزیزم من آموزگارم دیگه تک تک باید سر بزنی ببینی کجا میخوان. امسال شرکت کردم رشته منو خیلی میخوا ...

منم گزینشمو همین خردادماه گرفتم منتها باردار شدم این سال نتونستم برم مدرسه . تو منطقه ما خیلی خیلی کم میدن مدارس غیراتتفاعی وزیادم کارمیکشن از ادم .خار تودست بچه بره مدیر میاد معلمو سرزنش میکنه سخته .چطور میشه ازغیردولتی به دولتی رفت؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گزینشمو همین خردادماه گرفتم منتها باردار شدم این سال نتونستم برم مدرسه . تو منطقه ما خیلی خیلی ک ...

من ازمون استخدامی شرکت کردم 

بخاطر کار شوهرم ارتشیه جنوبیم اینجا که هستم توی شهری که هستم ۲۸ خانم میخوان بازم توکل بر خدا شاید نظری به ما کرد.

اره والا خیلی مدیرای غیرانتفاعیا عصبی و پرتوقع هستن😁😁😁😁

2728
من ازمون استخدامی شرکت کردم  بخاطر کار شوهرم ارتشیه جنوبیم اینجا که هستم توی شهری که هستم ۲۸ خ ...

انشاالله که قبول میشی ۲۸نفر کم نیس . من رشته دانشگاهیم خیلی بی ربطه به معلمی 😃 مهندسی صنایع خوندم

انشاالله که قبول میشی ۲۸نفر کم نیس . من رشته دانشگاهیم خیلی بی ربطه به معلمی 😃 مهندسی صنایع خوندم

اها من رشته ام آموزش ابتدایی هستش.

ان شالله موفق باشی عزیزم.

یک‌راه دیگه که دولتی بری و به رشته کاری ندارن خرید خدمت هستش دولتی هستی ولی استخدام نیستی تا بلاخره استخدام بشی

برو اموزش پرورش و شرایط خرید خدمتی رو بپرس 

اگه به نتیجه ای رسیدی برای من دعا کن