2737
2739
عنوان

اگه طلاقم نده چی...

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 55 پست
الان اقدام کردی برای طلاق؟دادگاه رفتی؟ تا کجا پیش رفتی؟؟

نه به دادگاه نکشوندم

میخوام با ریش سفیدی بزرگترا سریعتر تموم شه

ولی معلومه قصد اذیت داره ننش کلی چیز یاد داده بود بهش خیلی بلبل زبون شده بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چن سالته، الان مجردی؟

من 34 سالمه 

بله الان مجردم

حدود 5 ماهه که تو عقد جدا شدم

اوایلش خیییییییلی بهم میریختم ولی الان حالم کاملا خوبه

شما سنت کمتره و قطعا فرصت های زندگی خوب داری 

من 34 سالمه  بله الان مجردم حدود 5 ماهه که تو عقد جدا شدم اوایلش خیییییییلی بهم میریختم ولی ...

داشتم تاپیکتو میخوندم

چرا خواستگارتو رد میکنی 

همه که مثل هم نیستن،ازدواج کن ایندفعه تجربه هم داری حتما انتخاب خوبی میکنی و خوشبخت میشی عزیزم

خودتو تحریم نکن 

فقط من میترسم از مرد مطلقه،میگم چقد زنشو اذیت کرده که اون بدبخت گذاشته رفته،دلم یه پسر با تعهد میخاد یعنی میشه؟

2731
داشتم تاپیکتو میخوندم چرا خواستگارتو رد میکنی  همه که مثل هم نیستن،ازدواج کن ایندفعه تجربه هم ...

هیییچ چیز غیر ممکن نیست عزیزم

از خدا بخواه انشاالله همه چیز باب میلت میشه

تواین چن سال انقد زندگیم روهوا بود و ننه سلیطش بهم حکومت میکرد اصلا حس نمیکردم شوهر دارم،تکیه گاه د ...

اینجااشتباه کردی عزیزم ببخش فضولی میکنم توتاپیکات

اصلاًتوبگوسیب زمینی خالی وپخته نیخوردی نبایدازبابات پول میگرفتی به هیچ وجه...

منم اوایل مثل توبودم

اصلاً یه سال اول شوهرم انگارنه انگار

کم کم خاله و...گفتن بهم که باباکمک نگیرازبقیه

بخداسه سال اول چهارسال اول شغل درست نداشت الان دوساله خوب داره پیش میره

هیچوقت شوهرتوصددرصدمقصرندون

تویه رابطه دوطرف بایدتلاش کنن

بایدمیساختی شوهرتو

هلوبپرتوگلوواسه همه نیست

حال دادی بهش پول وخرج ولباس و...بابات میداده هرکی بودا کارنمیکرد

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
اینجااشتباه کردی عزیزم ببخش فضولی میکنم توتاپیکات اصلاًتوبگوسیب زمینی خالی وپخته نیخوردی نبایدازباب ...

خواهش میکنم خوشحال میشم وقت گذاشتیو داری راهنمایی میکنی

نه شوهرم روزایی هم که پول میومد دستش باز هم برای من خرجی نمیکرد

دوما منو اصصصلا در جریان درامدش نمیزاشت

خودم اسمسای بانکشو چک میکردم

میدیدم وقتی پول هم داشت چجور برای برادر لوسش و ننه باباش خرجای الکی میکرد واسه خودشیرینی

ولی من که ازش درخواست میکردم صورتش کش میومد و ناله ندارم ندارم میکرد

خواهش میکنم خوشحال میشم وقت گذاشتیو داری راهنمایی میکنی نه شوهرم روزایی هم که پول میومد دستش باز هم ...

منتظرباش

تنهاکاریکه میتوونی بکنی

چون بایدیه سری چیزاروکناربیایدباهم

پول نمیداده دست بزن وخیانت وپشیتبانی ازمادرو...داشته معلومه درست نمیشه یابایدتعهدکتبی بده حق طلاق و...روبهت بده یااینکه جداشو

اقدام کردی برای نفقه ومهریه ت؟

حتماًبگیرکوتاه نیا

حتی اگرگفت طلاق نمیدم و...نترس بگونده ولی بگیرهمه شوکه بترسه یه کم بچزونش

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
نه اقدام نکردم میگم به لج نیفته

باوکیل توشهرتون مشورت کن

امکان داره همسرت عدم تمکین گرفته باشه تاحالا

بایدواسه نفقه ومهریه ومهرالمثل ودیه ت اقدام کنی که کم کم جلوبره پرونده تون خداروچه دیدی شایدآدم شد