2726
عنوان

پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 64 پست

عزیزم شما خودت مدیریت خشم نداری هیچ عاملی دلیل موجه برای کتک زدن یه بچه نیست. الان با کتک و جیغ شما چی عوض شد. بهتون پیشنهاد میدم کتابهایی مثب شادترین کودک محله و کتابهای مربوط به تربیت کودک رو بخونید. با بحران های رفتاری هر سن آشنا بشید و نحوه مدیریتش رو یاد بگیرید. تو کارگاه های مادر و فرزند شرکت کنید. ماژیک دیوار بخرید با بچتون رو دیوارها نقاشی کنید، با هم شن بازی کنید، بپر بپر کنید، دنبال هم بدوید. پایه بازی و شیطنتش باشید، نه یه مادر که فقط بکن نکن میکنه

هر سری میخاستم ببرمش دکتر هی گفتن ببین زنه پولش زیادیه الوی میخاد رو بچش عیب بزارو این حرفا نزاشتن.ه ...

تو رو خدا به حرف بقیه گوش نکن . اصلا لازم نیست که به کسی بگی کجا بردم چیکار کردم . این الان واحب ترین کار زندگی شماست . شده حتی طلا بفروش ولی ببرش

دل من در دل شب خواب پروانه شدن می‌بیند... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید چه دکتری ببرمش.برا بیش فعالی بخدا کلافم خستم کرده اصلا هیچ جوره بام‌نمیسازه.بخدا هیچی تو خونم م ...

اینایی که گفتی دلیل بر بیش فعالی نیست، انگ و برچسب نزن به بچه. بچتون تو سن حساسی هست. داره دنیا رو ارزیابی میکنه، میخواد امنیت محیط اطرافش رو بسنجه، راه های قدرت نمایی رو بشناسه و خیلی مسایل دیگه و اگه جواب شما به رفتارهای این دوران عجز، خشم، خستگی، داد و فریاد باشه بدترین نتیجه رو می بینید

بچتون عادت میکنه به توجه منفی، مثلا شیطنت میکنه، شما داد و فریاد و کتک ، بعد عذاب وجدان میگیرید بهش توجه می کنید، کم کم بچه شما شرطی میشه باید کار بد بکنه تا تنبیه بشه که بعدش نوازش بشه

اصول رفتاری و تربیتی این سن خیلی مهم و حساسه

دیروز دلم میخاست بکشمش اونقد گریه کردم داشتم میمیردم از دستش

عزیزم بیشتر پیام ها رو خوندم، میدونم الان ناراحت میشی، ولی بهتون قول میدم برای اصلاح بچتون باید خودتون رو اصلاح کنید

واقعا فکر می کنید بچه شما درک میکنه گل رو از جونتون بیشتر دوست دارید و میره خرابش می کنه؟ خیر ، اینطور نیست. اون بچه متوجه هست وقتی گل یا لوازم آرایشس رو خراب میکنه شما عصبی میشید، اون فقط توجه شما رو می خواد، ولو تنبیه باشه

متاسفانه در سنین پایین تر اکثر والدین اصول رفتاری و اصول مستقل سازی رو رعایت نمی کنن بعد دنبال یه بیماری میگردن که سو رفتار بچه رو توجیه کنن

امروز کتک زدید، فردا منتظر یه رفتار وحشتناکتر از امروزش باشید، منتظر این باشید که همسن های خودش رو بزنه، تملک گرا باشه. لطفا خودتون اول به مشاور مراجعه کنید، با خودتون و مشاور صادق باشید، رفتار شما که درست بشه رفتار فرزندتون اصلاح میشه

2728
عزیزم بیشتر پیام ها رو خوندم، میدونم الان ناراحت میشی، ولی بهتون قول میدم برای اصلاح بچتون باید خودت ...

اره میدونم بنظرم رفتار خودمم خوب نیست حتما به توسعتون عمل میکنم مرسی