2703
2553
عنوان

احساس میکنم روانی شدم بعد خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1559 بازدید | 25 پست

عزیزم... خیلی سخته.

فقط یه چیزو حواست باشه، نباید از خودت انتظار داشته باشی بعد از اینکه بخشیدیش، مثل قبل باهاش برخورد کنی و همونطور صمیمی باشی.

جفتتون باید اینو بدونین و بپذیرین که بعد از بخشیدن شما، تازه اصل ماجرا شروع میشه... تازه کلی زمان و تلاش لازمه تا روح زخمی و سرخورده ی شما التیام پیدا کنه.

هردو باید تلاش کنین و ناامید نشین. همسرتون تلاش کنه دل شما رو آروم آروم به دست بیاره. و شما هم تلاش کنی علاوه بر همسرت خودت رو هم ببیخشی. چون بخشی از درون شما این حسّو داره که با بخشیدن این خیانت به خودش لطمه وارد کرده. امیدوارم متوجه منظورم شده باشین.

حق داری ولی نذار بیوفتی از زندگی حتی اگه میتونی با مشاور صحبت کن تا شادیو به حداقل به زندگی شخصیت&n ...

به خدا صبح ها تا ۱۱ تو رخت خوابم نه صبحونه میخورم به زور ناهار درست میکنم اصلا به خودم نمیرسم بعد به بچه ام هم شیر میدم بعد زایمان ۱۵ کیلو کم کردم از بس غضه خوردم و از اینکه نمیتونم به کسی بگم حتی مامانم هم نمیدونه در عذابم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم... خیلی سخته. فقط یه چیزو حواست باشه، نباید از خودت انتظار داشته باشی بعد از اینکه بخشیدیش، م ...

دوست دارم زندگی مون از سر عشق باشه نه از سر جبر

همه اش بهش میگم منو دوست داری میگه چرا دوست ندارم

یا میگه شاید دوستت نداشته باشم ولی بهت متعهدم

2720

یا نباید میبخشیدی یا وقتی بخشیدی و مطمین شدی خطا نکرده از مخت پاکش کن انگار از اول نبوده چنین چیزیمیتونی از روانشناس هم کمک بگیری.اگه از مخت نره بیرون با اخلاقت یکاری میکنی زندگیت بپاشه چون متنفر میشی از بودنش حتی.سخت نگیر اگه توبه کرده خدا بخشندست توهم ببخش

دوست دارم زندگی مون از سر عشق باشه نه از سر جبر همه اش بهش میگم منو دوست داری میگه چرا دوست ندارم ...

باید اینی که میخوای رو از اول بسازین.

شوهرت اگه براش در اولویت باشی، باید تلاش کنه مثل بار اولی که تو رو عاشق خودش کرد، دوباره عاشقت کنه.

بله، زندگی از سر تعهد مفت نمی ارزه، جدایی خیلی بهتره.

باید اینی که میخوای رو از اول بسازین. شوهرت اگه براش در اولویت باشی، باید تلاش کنه مثل بار اولی که ...

درمانده شدم شوهرم امشب گفت تو همه اش دافعه بودی برا جذب من کاری نکردی منو خر نکردی

2714