2726
خب این که حل نشده دختر خاله منم دقیقن میگفت احساس میکنم تا آخر نمیره و یه مانع داره ببخشید واضح میگم ...

نه ولی ماله من کامل داخل میره .بعد 2بار امتحان ببخشید عقب جلو دیگه باز میشه میره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیج کاری از دستم بر نمیاد واسه خودم انجام بدم

عزیزم باید برید پیش سکسولوژیست تراپی بشید.مشکلتون خود به خود حل نمیشه.نا امیدی خیلی.این فقط مشکل شما نیست خیلی ها بودن این مشکلو داشتن و درمان شدن.شما پیش دکتر خوبی نرفتی حتما.

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،

سلام عزیزم دوست منم واژینییموسه چون شاغله فرصت رفتن به سکستراپ رو پیدا نکرده. با دکتر صحبت کرد دکتر خیلی طبیعی گفت با سرنگ اقدام به بارداری کنه... یه سرنگ باریک از داروخونه بخرید.سوزنش رو بردارید و.... قبلش هم با انگشت کوچیکتون ک اغشته به ژل هست امتحان کنید. خیلی راحت و بی دردسر😊

توی نت هم سرچ کنید واژینیسموس بارداری با سرنگ. اطلاعات میاد.

درمان تخصصی وتضمینی اختلال واژینیسم یا دخول غیرممکن یا ترس از نزدیکی بدون درد بدون دارو بدون دستگاه بدون جراحی با کمترین هزینه (500هزار درسە مرحلە پرداخت)و در کوتاە ترین زمان 09306597739نصیری