2733
2734
عنوان

آخیششششش،تازه نفسم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 161 پست
بهش بگو يكم سرم شلوغ بوده

خاب

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
نازیییییییییییی کجایییییییییی خبرییییییییی ازتتتتتت نبووووووود

سلااااام عشق من خووبي؟؟😍😍❤️❤️❤️❤️

فدات شم خيلي سرم شلوغ بود ميومدم سايت سر ميزدم ولي نميتونستم كامنت بزارم وقت نميشد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😍😍😍😍😍😍😍 فدات شمممممممممممممممم ،چرا آنقدر مهربونی آخه ❤❤❤❤❤❤❤❤ عشقم عزیز دلم ، مگه میشه دلم ب ...

دورت بگردم عزيزممم😍😘😘 

مهربوني از خودته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
این به درخت میگن😕😖😂 @نــــهـال_بـــــلا ‍  

نهال مام به درختچه معروفه😁

خوبي عزيزم؟

2728
سلااااام عشق من خووبي؟؟😍😍❤️❤️❤️❤️ فدات شم خيلي سرم شلوغ بود ميومدم سايت سر ميزدم ولي نميتونستم كا ...

سلام جیگر قربونت خوبی؟⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩تل پیام دادم جواب ندادی 

🤍
😁😁😁😁 مرسی عزیزم تو خوبی؟❤❤❤❤❤

خووبم گلم

سلام جیگر قربونت خوبی؟⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩تل پیام دادم جواب ندادی 

خووبم عزيزدلم فدات شم

اره تل گرامم بالا نمياد چندروزه

2738
اره چندوقته كلا از هيچكس خبر ندارم  دير ميومدم از اداره ميخوابيدم  خووودن چطوري؟❤️

ای جوننممم 

موفق باشی عزیزم

دلم برات تنگ شده بود

فدات بشم تو رو که دیدم حالم بیشتر خوب شد😄😍😍😍

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
از خداتم باشه من تگت کنم

😲😲😲😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
ای جوننممم  موفق باشی عزیزم دلم برات تنگ شده بود فدات بشم تو رو که دیدم حالم بیشتر خوب شد ...

فدات شم عزيزم خدارشكر😘❤️❤️❤️❤️