2733
2734
عنوان

صبح روزه اربعینه.....و نمیگذرم....😔😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 37 پست

😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢الهی فدای دل پرت بشم.دعامیکنم خدا هرچه زودتر برات یه نی نی سالم وخوشگل وصالح هدیه بده.انشاالله هرچی خیره.

واقعا برات گریه کردم😙😙

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢الهی فدای دل پرت بشم.دعامیکنم خدا هرچه زودتر برات یه نی نی ...

شما ی غریبه ک ن منو دیدی ن میشناسی برام گریه کردی....چطور دلشون شد ک تو روی منو شوهرم هرچی خواستن بگن بعدم ک گلایه کنیم بگن حسودید !!!دروغ میگید!!بزرگش کردید.....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم بچمو میخواد ک یه دل سیر بغلش کنم........چقد با وجود ارامش داشتم.....چقد خوشحال بودیم.....کاش نمی ...

عزیزم ..همه چی روبسپاربه خدا.‌‌...خدا به دلت آرامش بده...

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد
2728

بعضی ها لذت میبرن فضولی کنن باورکن بچه هم داشتی موضوع دیگه پیدامیکردن.من دوتا دارم ولی اصلا آرامش ازحرف مردم نداشتم مقلا تو که مستاجری هنوز بچه ی دوم میخواستی چیکار!!

پس براخودت زندگی کن اوناروهم بسپر به خدا

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
امان از زخم زبون ، امان از زبون تلخ و تند ، تو سکوت کن بسپار به خدا  بزار خدا جوابشون رو بده . ...

من سکوت کردم اما جواب سکوت توهین عربده کشی و تهمت بود بخدا سپردمشون...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2738