2410
2553
عنوان

سوال آرایشی خانمای ک اخل آرایش رنگ مو زیاد هستن بیاید لطفااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 41 پست
اره بخدا راست میگی 😂😂😂 نمیدونم  والا  ب نظرت این خوبه ؟

اگ همین در بیاد خیییلی خوبه ولی من بارها آرایشگاه رفتم بهشون عکس دادم صدبار تاکید کردم ک همین رنگ باش هزینه شم هرچی باش میدم فقط خود همین رنگ دربیاد..میگن میتونیم. اما ناامیدم کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ همین در بیاد خیییلی خوبه ولی من بارها آرایشگاه رفتم بهشون عکس دادم صدبار تاکید کردم ک همین رنگ با ...

واسه همینه میترسمو دست میزارم رو رنگهای ک زیاد حساس نیست مثلا میترسم بگم دودی یا اون رنگ ک گذاشتی عکسشو  بد یهو سفید استخونی تحویلم بده وحشت میکنم 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2720
این دودیش خیلی زیاده..ولی ببین دودی ب طرز عجیبی ب موی مشکی پرکلاغی میاد

آره خدای خیلیییییب قشنگه

🤣🤣🤣پس منصرف شو رنگ نزار😁

خخخخخخخخ وای  الان دیگ دو دل شدم بخدا موندم  بزار برم سوال بپرسم ازش بگم  خدا پیغمبری اینجوری در میاد بگو بزار اگ ن الکی موهامو خراب نکنم 

2714
امسال عید رفتم آرایشگاه خیر سرم رنگ آلبالویی بزارم..هرکی منو میدید میگف حنا گذاشتی🙄🙄🙄

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 یبار اوایل عروسیم بود ب هزارررررر دنگ و فنگ همسرمو راضی کردم مش کنم   اینقدررررررر مسخره بود هر کی میدید میگ حیف جرا اینکارو کردی 2 روزه مشکیشون کردم 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 یبار اوایل عروسیم بود ب هزارررررر دنگ و فنگ همسرمو راضی کردم مش کنم   ...

دوسال پیش هم رفتم آرایشگاه این عکسو👇👇 بهش نشون دادم گفتم فقط هنین رنگ باش اگ درنمیاد بگو تا نکنم گف درمیاد اما زرد شد...وقتی هم زرد شد انقد تعریف کردن ک خییلی ماه شدیو خییلی رنگ خاصی دراومده و فلان شدی.و...گول خوردم کلی هم پول ارم گرفتن اومدم خونه شوهرم و پدرشوهرم اصلا خوششون نیومد ولی ب روم نباوردن تا ناراحت نشم..چن دفعه هم حموم رفتم رنگش بدتر شد بخدا بعضی وقتا گریه میکردم..

دوسال پیش هم رفتم آرایشگاه این عکسو👇👇 بهش نشون دادم گفتم فقط هنین رنگ باش اگ درنمیاد بگو تا نکنم گ ...

😂😂😂😂😂😂  واییییی خدایی میفهممت  چ حالی داشتی