2737
2734
عنوان

توی تنهایاتون به چیزی که از همه بیشتر فکر میکنید چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چهارسال از عمرمو گرفتن کم نبود هنوزم اذیتاشون هست

نمیدونم بعضی مادر شوهرا چرا انطوری میکنن با دختر مردم البته مادر شوهر من جزو مادر شوهرای خوبه اما بعضی وقتا یه کارای یه فضولیای میکنه اما شوهرم اصلا از اون دسته آدما نیس که بگه فقط مامانم راس میگه اما بعضیا شوهراشون با مادرا دست به یکی میکنن واسه اذیت کردن عروس بیچاره

کاربری سال ۹۷پاک شده 

به اشتباهاتي كه كردم، به بلاهايي كه ممكن بود سرم بياد اما خدا به خودمو بچه ي معصومم رحم كرد، به گذشته اي كه بايد فراموشش كنم وگرنه نابود ميشم

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
همه فهمیدن حله دگ    

آره حله عزيزم😂😂😂😂😂

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏